Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági vizsgálatról milyen élményeitek vannak?

Figyelt kérdés
Melyik volt neked? TB-s alapon vagy magánúton voltál?
2019. máj. 30. 12:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tb, Bajcsy kórház. A kateter felhelyezese fajdalmas volt, de csak egy pillanatig tartott. Maga a vizsgalat meg csak kellemetlen sem volt, pedig csak az egyik oldal átjárható.


Szuper orvos csinalta, aki mindent előre elmondott, mindig szólt mi következik, mit fogok érezni.

2019. máj. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Laparos volt, TB alapon, SOTE II-n dr. Sobel Gábor csinálta. Paráztam tőle, pedig nem kellett volna. Aludtam egy jót, és 2 nap múlva már a varratokat sem éreztem.
2019. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
TB, Szent Margit kórház. A katéter felhelyezése rosszabb volt, mint a szülésem, de szerintem a doki volt béna, mert más ügyben is volt már katéter a méhemben, és azzal nem volt semmi gond. Maga a folyadék kicsit feszített, de nem volt kibírhatatlan. Kb mint egy menstruációs görcs.
2019. máj. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem magán úton volt, az a fajta, amit ultrahanggal néznek.

Nagyon be voltam tojva tőle, a neten minden féle rémhír kering.

Azt mondták, előtte egy órával vegyek be egy cataflamot, így is történt. Maga a vizsgálat nem volt sztem 5 perc onnantól hogy felmásztam a vizsgáló asztalra, odáig hogy újra öltöztem.

A katéter nem volt nagy élmény, de csak egy pillanat míg felkerül, az picit görcsölt, aztán vártam hogy na mi történik, egyszercsak közölte az aszisztens, hogy fele kontrasztanyag bent van, hű mondom nem is éreztem semmit! A doki elmosolyodott, körbenézett ultrahanggal, mindkét oldal átjárható, kész vagyunk.


Utána sem volt semmi fájdalmam, szóval ne parázz, nem lesz olyan szörnyű, mint előtte gondolod!

2019. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
A kontrasztanyagos akkor rossz, ha el vagy záródva...
2019. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tb-s, Győrben. Itt rövidaltatásban végzik, szóval semmire nem emlékszem, csak az ébredésre. Azt mondták, fájdogálhat a hasam miatta, de nem volt semmi.
2019. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha átjárhatóak a petevezetők, akkor nem szokott fájni. Ha el van záródva, akkor viszont eléggé kellemetlen/fájdalmas lehet...
2019. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit megnyugtattatok, de még mindig bennem van a félsz..
2019. máj. 31. 11:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ultrahangos volt magán úton 3 hete. A doki annyira ügyes volt, hogy a nagyon pici méhszájam ellenére a katétert úgy helyezte fel, hogy semmit nem éreztem belőle. Az elején pár másodpercig nagyon fájt, szerintem akkor fújták be a levegőt a méhembe, de utána, amikor már a kontrasztanyagot nyomták be, csak kellemetlen volt kicsit és alig éreztem valamit. Pedig kiderült, hogy a bal el van záródva, próbálták is átfújni, de nem tudták (és ez sem fájt). Kb. 10 percig tartott. A vizsgálat után viszont, mikor már kijöttem a rendelőből, kb. 20 percig annyira görcsöltem, mintha nagyon erős menstruációm lenne. Összességében nekem abszolút elviselhető volt a procedúra, mondjuk nem is féltem tőle, ez is biztos segített.
2019. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Magánban voltam nem is mertem volna a tbsre. Ultrahangos vizsgálat volt nyilván kellemes környezetben saját dokimmal és férjem is bent volt. Néztük mi is uhn az egész folyamatot. Fájdalmas nekem elég erős menstruácios görcs jellegű volt, de talán ennek is köszönhető, hogy olyan hosszú idő után nemsokára születnek az ikreink :) szoval valamit valamiért
2019. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!