Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy zajlik az átjárhatósági...

Hogy zajlik az átjárhatósági vizsgálat?

Figyelt kérdés

Főleg tb-s alapon, kórházi körülmények között érdekelne.

Onnantól kezdve, hogy az ember bemegy reggel, aztán? Van előtte valami vizsgálat , vagy bent kell utána maradni? Kell vinni valami ruhát?

Sajnos nekem semmit nem mondtak, csak hogy mikor menjek... :-(


2019. júl. 2. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy meg kell csinálni minden vizsgálatot, mint más műtét esetén

Teljes vérkép

Vizelet

Ekg

....stb


Szt Imrében előző este kell befeküdni, utána is 1 napot maradni.

Úgyh minden kellett, mint ami egy általános kórházi tartózkodáskor.


Szóval érdemes a helyi protokollrarákérdezni.


Reggel volt a műtét

Már hajnalban kaptam kanült meg indúziót

Majd műtő

Katéter

Ébresztés


Sajnos nekem a vezetéket kivették..

1 éjjel benn

Majd haza

2019. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megyei jogu varosban: elozo nap felvesznek, hazamehetsz sajat felelossegre. Reggel vissza, agy, pizsi, pihi, dumaltok a tobbi sorstarssal, majd elmentunk a helyre. Sik idegek voltunk. Nalam mindem oke, azt nem mondom, hogy elveztem, de kibirtam. Pikk pakk megy amugy, maga a vizsgalat addig se tart, mig ezt leirom neked kb. Utana hordagyon visszatolnak a szobaba. Par ora pihi, es mehetsz haza.

Nekem masnap iszonyuan fajt odabent minden, nem vettem ki szabit, igy szornyu volt dolgozni. Sorstarsamnak semmi fajdalma. Nekem az inszemek utan is borzaszto fajdalmas volt, es a mensik is.

Szoval ha teheted, masnapra kerj szabit. Amugy tulelheto, valoszinu en vagyok valamire allergias, vagy nem tudom. Ja es kaptunk ebedet, mielott hazamentunk, megettuk. :)

2019. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, hogy be kell feküdni egy napra az átjárhatósági miatt? Ezt eddig nem is tudtam. Én mondjuk magán úton voltam egy klinikán hycosyn. Elözö nap betelefonáltam, hogy szeretném megcsináltatni, másnapra adtak idöpontot. Semmi kikötés nem volt elötte, hogy nem lehetne enni, vagy vinni kellene váltóruhát stb. Bementem a dokihoz, kérdezett pár dolgot, majd fel kellett feküdnöm a vizsgálóra és kezdték is. Volt kétszer pár olyan másodpercem, amikor azt hittem, betojok, annyira fájt, de tényleg csak pár másodpercig tartott, utána semmi, max. kicsit kellemetlen volt. Pedig kiderült, hogy a bal el van záródva, meg is próbálták átfújni, de nem éreztem belöle semmit. A vizsgálat után, már amikor eljöttem, volt olyan 20 percem, ami nagyon erös menstruációs görcsökhöz hasonlított, de ennyi. Összességében nekem ezért nem érte volna meg altatást kérni, de mindenkinek máshogy reagál a szervezete. Én mondjuk inkább az altatástól félek, szóval inkább bevállaltam, hogy lehet, hogy nagyon rossz lesz, de abszolút elviselhetö volt és kb. 10 percig tartott.
2019. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem laparoscop-os volt.

Előző nap be kellett feküdni a kórházba, aznap hashajtás, este, és másnap reggel beöntés volt. Aztán vittek a műtőbe, kb. 3/4 óra volt az egész, nem volt különösebb fájdalom, csak kellemetlenség. Másnap mehettem haza, pár nap múlva már dolgoztam, 1 hétre rá volt varratszedés.

2019. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit megijedtem.. Sajnos én azt sem tudom, hogy milyen módon fogják csinálni. :-(

Veszprémbe kell majd mennem jövő hónapban.

2019. júl. 3. 16:09
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem hívd fel öket és kérdezd meg, hogy hogyan fogják csinálni, hogy készülj, mit vigyél. Mondd meg, hogy még nem volt neked ilyen. Alapból el kellett volna mondaniuk.
2019. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, megpróbálom majd őket elérni jövőhéten, hátha kicsit segítőkészebbek lesznek, mint múlthéten...
2019. júl. 5. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!