Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit jelentenek ezek az eltérés...

Mit jelentenek ezek az eltérések? (verkep)

Figyelt kérdés

PCOS-t állapított meg a nőgyógyászom és kert nagylabort meg cukorterhelest. Ma jött meg az eredmény, nincs inzulinrezisztenciam, de négy érték mellett van egy - egy plusz jel, és nem tudom mik ezek az értékek.

Aki ért hozzá, az kérem segítsen.

Ahol eltérés van:

Hugysav : referencia érték 148-357,nekem 364.

Alat(GPT): ref.ertek 3-40,nekem 46.

Eo+mo+ba: ref.ertek 1.0-11.0, nekem 11.3

Kreatinin: ref.ertek 40-88, nekem 93.

Köszönöm, ha valaki tud segíteni.


2019. júl. 9. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol vannak a cukor és inzulin eremenyek?
2019. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már egy dokitol megkaptsm a kérdésemre a választ. A cukor tökéletes lett. Az ehgyomri és a 120 perces is.
2019. júl. 9. 14:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha csak éhgyomrit meg 120 percest néztek, abból nem megállapítható. Legalább három pontos mérés kell. Szomorú, hogy ezt még mindig nem mondják el az orvosok, mert a tb csak a két pontosat támogatja.

Egyébként ezek az értékek mennyik lettek?

2019. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az inzulin nélkül semmire nem mész a cukor eredménnyel.
2019. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az inzulin értékelese még nem jött meg. Külön nézik azt meg a hormon szinteket.
2019. júl. 10. 02:54
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha nem háromszor vettek vért a terhelésnél, akkor mindegy is. Nem sok minden fog belőle látszani. Meg pont az a lényeg h a cukrot és az inzulint együtt lehet csak értékelni az IR megállapításánál.
2019. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hogy zarta ki az inzulinrezisztenciat, ha nincsennek még inzulin értékek?

Húgysav emelkedett szintje pl köszvény kialakulásához vezethet, de a tied alig magasabb. De ezt érdemes megbeszélni a vérvételt elrendelő orvossal.

2019. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!