Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ismertek olyan nőgyógyászt...

Manoka8528 kérdése:

Ismertek olyan nőgyógyászt aki Pcos betegségekkel és annak kezelésével foglalkozik?

Figyelt kérdés
Olyan nőgyógyászt keresek aki Pcos betegségekre specializálódott illetve aki nem csak "lehúzni" akar egy 10 perces beszélgetés után hanem lelkiismeretesen elkezdené és be is fejezné a kezelésemet. Évek óta szenvedek a pcos betegségemmel és rengeteg orvosnál jártam már. Immáron 34 éves vagyok és 10 éve babát szeretnék de nem találok olyan orvost aki nem csak a pénzt nézi hanem segíteni is szeretne. Ha van köztetek olyan aki hasonló betegséggel küzd illetve ismer vagy tud olyan orvosról akihez fordulhatnék,kérem jelezze. Nagyon fontos ez nekem. Köszönöm

2019. júl. 11. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Endokrinologus kell nem nőgyógyász. Endocare rendelőbe jelentkezz be.
2019. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szintén Endocare-t javaslom, és endokrinológust.
2019. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Pcos-em is van, és lombikkal sikerült teherbe esnem. De ez nem sikerülhetett volna az endokrinológus nélkül, aki a pajzsmirigy hormonokat rendbe tette. Ő Naszódy Péter. De az Endocare-ben Tüü Lászlóról is jókat hallottam, csak oda bekerülni nagyon hosszú.
2019. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Endocare Tűű doktort én is csak ajánlani tudom, bekerulni hozzá úgy kell, hogy amikor felrakjak a szabad időpontokat ott kell ülni a gép előtt vagy a telefon előtt es gyorsan foglalni. Negyed óra alatt betelnek az időpontok.

De nem lehetetlen. Annyi hogy pár hónapra előre adják az időpontokat, talán 2-3 hónappal későbbre lehet foglalni.

2019. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

Tudom hogy endokrinológus kell nekem de azt sem találok jót

Bíztam benne hogy egy jó nőgyógyász segíteni fog ebben nekem és persze a szokásos nőgyógyászati vizsgálatokban

2019. júl. 11. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha budapesti vagy, a Róbert Károlyba illetve a G1 intézetben rendel Nega doktornő, ő fog ajánlani neked endokrinológust is ha szólsz neki hogy nem találsz jót, mi "csak" 6 évet vártunk a babára, ő tett helyre fél év alatt, bár mellette oda jártam amit itt előttem is írtak, rá egy évre jött is a baba.
2019. júl. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nega doktornőt akkor máris megkeresem

És természetesen megnézem a többit is hogyha ennyire nehézkes ez az időpont kérés. Meglátjuk melyik lesz hamarabbi

Nagyon köszönöm nektek

2019. júl. 12. 05:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Még plusz tipp, a facebookon van a SOTE 1nek csoportja, sote 1en született babák a neve, ott tudnak segíteni, tapasztalatot mondani, ott is dolgozik egy két szuper orvos, mesélték barátnőim, hogy kinek ki segített, de a nevükre már nem emlékszem..

Volt aki Győrből utazott fel a városba hogy az orvos rendbe rakja a hormonháztartását és 10 év után született a fia, nővéremmel voltak szobatársak, csak innen tudom..

Szóval még azt a kórházat tudom javasolni.

2019. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!