Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tegnap voltam nőgyógyásznál...

Tegnap voltam nőgyógyásznál mivel rendszertelen a ciklusom kb 3 4 havonta jön meg. A leleten szerepel olyan, hogy jobb ov.20×22mm, bal ov.17×13mm. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Voltam vérvételen és cukorterhelésen annak várom az eredményét. Lehetek terhes? Valaki hasonló cipőben?
2019. júl. 18. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem erről minden eszembe jutna csak a terhesség nem. Ha az lennél már mondták volna.
2019. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam. Tudom, hogy nem vagyok terhes. Csak ezzel a lelettel ilyen ciklus zavarral lehetek e majd valaha terhes.
2019. júl. 18. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, az más... Szerintem ami miatt nem rendszeres a ciklusod, azt kellene rendezni, és utána babán gondolkodni. Nem jó , ha ilyen összezavart szervezetben baba lesz. Meg ha nem is lehetetlen, de nagyon nehéz teherbe esni. Miért nem kérted meg a dokit, hogy normálisan tájékoztasson a dolgokról mert nem érted? Amikor aláírod az anamnézist, azzal egyetértesz, hogy megértetted, amit mondott az orvos. Ha nem, akkor kérdezni kell. Nem fogja leharapni a fejed :)
2019. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak olyan csalódott vagyok már. Orvosról orvosra járkálok. Az előző nőgyógyászom a fogamzásgátlót erőltette. Szedtem 4 évig addig minden oké volt. De nem állt be utána a menzeszem.

Annyira görcsösen rá vagyok állva..tudom ez sem jó. De nem tudom elterelni a gondolataim. Igazából a meddőségtől félek a legjobban. Bár azt mondta azt lehet kezelni.

2019. júl. 18. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak tippelek, de szerintem az ov, a petefészek, tehát a petefészkeid mérete van odaírva, rengeteg nőnek rendszertelen a ciklusa, beállítják és utána teherbe esel, nem kell parázni.
2019. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. júl. 18. 18:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Ovarium=ov=petefeszek
2019. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom valaki figyeli e a kérdést. De ugye kiderült, hogy pcos-om van. Októberben kezdtem el a gynositol kúrát. 1 havi adag után pozitívat teszteltem! Nagyon boldog vagyok. 28-án megyek orvoshoz. :)
2019. nov. 15. 10:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Jó babavárást! :)
2019. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. dec. 16. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!