Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ultrahangon mikortól látható...

Ultrahangon mikortól látható a baba neme?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak 12.hét után mondják meg biztosra, de azt is tudom hogy sok orvos, tapasztalt uh-os már hamarabb is látja mire nagyobb az esély. A barátnőmnek már a 10-11.heten célozgattak uogy kisfia lesz és az is lett.

2019. aug. 29. 14:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
Ma voltam a Czeizelben, 13. hétben járok, a neméről semmit nem mondott az orvos, viszont mi kértük a Prena vértesztet ami majd a nemét is meghatározza így a jövő héten már biztosra tudni fogjuk.
2019. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16%
11: köszönjük. És ennek mi köze van a kérdéshez? Vagy csak el akartál dicsekedni, hogy megcsináltattál egy tesztet, ami másnak egy havi fizetésébe kerül?
2019. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
12. igen, adjak kölcsön?
2019. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy a prenahoz lehet kérni ilyen dolgot is. Mi még nem tudjuk, hogy megcsinàltatjuk-e.
2019. aug. 29. 18:47
 15/16 anonim ***** válasza:
Két éve még 18 hét volt a “divat”. Mostanában mindenhonnan azt hallom (sok a kismama a családban meg ismerősök közt) hogy 12 heti genetikain már megmondják. Lehet ennyit fejlődött az uh tudomány vagy csak az hogy mindenki fiút vár (elméletileg) nem tudom. Én ilyen piciknél még nem merném beleélni magam.
2019. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10-11 héten max tényleg csak tippelt a barátnődnek a doki, és mákja volt, mert bejött. Nekem még 14.héten is csak egy halk talán fiút mert mondani a dokim, persze aztán igaza lett.
2019. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!