Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 5D ultrahang Dr. Fazekas...

5D ultrahang Dr. Fazekas Ilona rendelőjében, Debrecenben?

Figyelt kérdés

Szeretnék véleményt kérni arról, hogyan is csinánálja a sima 5D-s ultrahangot.

Szakmai leletet is ad, vagy csak 1 színes fotót? Érdemes nála csináltatnom? Ha nem, akkor kit ajánlanátok 5D-re?

Előre is köszönöm!



2020. febr. 27. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő csinálja az ultrahangkt, hanem egy szonografus, Török Klára, őt egyáltalán nem ajánlom. Régebben a Klinikán volt, és elképesztő stílusban valoszinusitette, hogy a babámnak élettel összeegyeztethetetlen rendellenesség van, amit senki más nem tudott végül megerositeni, és probléma nélkül született meg a kisbabám. Utána klinikai orvosoktol hallottam, hogy többen panaszkodtak már rá. Én is szerettem volna most 5Dre menni, de mikor meglattam, hogy ő van, rögtön eltettem róla.
2020. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úha. Köszönöm a választ. Ez elég komoly indok arra, hogy ne menjek oda.
2020. febr. 27. 17:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Berettyóujfaluba is van 5d ultrahang és olcsobb is 14000 ft mályva medicál én március 20. Megyek akkor tudok mondani véleményt
2020. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!