Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van itt olyan aki mostanában...

Van itt olyan aki mostanában szült Dr. Takács Zoltánnál, Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Nekem ő a fogadott orvosom, és érdekelne, hogy mennyit kér a szülésért, vagy esetleg császárért, ha kér/ vagy mennyit adtatok ha mindenki annyit ad amit odaszán? Tapasztalatokat is szívesen olvasnék. Köszönöm a válaszokat 😊😊

2020. febr. 28. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ő az orvosom, de még én is szülés előtt állok.Én nem kérdeztem meg hogy mennyit kér, én a magánrendelésének a 10x-ét gondoltam adni.Te hány hetes vagy?Én 37 szóval én mar elég közel vagyok a szüléshez.Ha addig nem jön valasz és hamarabb szülök mint te akkor majd leírom a tapasztalatomat.
2020. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Izabella220 ***** válasza:
Nekem is ő az orvosom. Egy ismerősöm 5hónapja 60000 adott neki és nem keveselte. Állítólag árat nem mond. Én 80000 körül adok majd szerintem mert mellette megfogadtam a szülésznőt is aki vele van.
2020. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Követem.

Hozzá fogok menni 2het vagy 3het múlva.

Most vagyok 5hetes.

Aszisztens noje azt mondta h 13 ezer a vizsgálat.

Az első vizsgalat.

Engem is érdekelnének a valaszolok hogy mindig ennyit fog elvenni es h ki van vele megelegedve milyen orvos ő ki szereti :)

Szóval követem.

De nekem múltheten 13ezret mondtak szóval nem értem ezt a 6ezret.

Es hogy működik majd pénz adas megvizsgal es kérdezem meg h mennyivel tartozom?

2020. márc. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat elirtam 60000ezret
2020. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor emelkedett a tarifája, mert eddig 12.000 ft volt egy vizsgálat (most vagyok 38 hetes).Ennyibe fog kerülni minden alkalom (ezek szerint már 13.000).Elolvastad, nem 6 ezer,hanem a szülésért valaki 60.000 forintot adott neki.Mivel még nem szültem nála, a szülésről nem tudok nyilatkozni, viszont nekem nagyon problémás a terhességem, de teljes mértékben alapos, odafigyel, 1 hetet kórházban is voltam,majdnem minden nap bejött hozzám érdeklődni, megnézni.Szóval nálam eddig csillagos 5-ös.Szülés után majd még jelentkezem.
2020. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Köszi örülök 👌🤗

Könnyű szülést kívánok

2020. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jaj azt elfelejtettem írni, hogy bent van a dokival az asszisztensnő.Dokival megbeszélitek a dolgot,megvizsgál stb.Majd egy asztalhoz ültök (doki, asszisztens, te) ha végeztél megkérdezed mivel tartozol,asszisztensnő fog válaszolni, a pénzt is ő veszi el.
2020. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Köszi szépen
2020. márc. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem lett drágább tudtommal, én is hozzájárok, de mindig 12.000 Ft egy alkalom. De ez az orvos minden pénzt megér! Nagyon közvetlen, figyelmes, alapos, többször is megkérdezi van-e valami panaszod, vagy kérdésed. Eddig nekem 100%.

Egyébként én is olyan 60ezer ft körül gondolkozom adni a szülésért, meg a szülésznőnek 40ezret. Szerintetek nem fogja keveselni? Köszönöm a válaszokat! 😘

2020. márc. 3. 15:40
 10/13 anonim ***** válasza:
13ezer nem 12
2020. márc. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!