Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi van, ha az ember nem tud...

Uszi kérdése:

Mi van, ha az ember nem tud pihenni az amniocentézis után?

Figyelt kérdés
Amniocentézis eldöntése előtt állok. Rengeteget olvastam utána. Van ami mellette szól, van ami ellene. Engem most az érdekelne, mi van ha nem tudok pihenni utána? Saját tapasztalatok érdekelnének. Van itthon egy másfél éves kisfiam, 1-2 napot még megoldok, de két hétig kihagyni az emelgetés képtelenség.

2020. márc. 7. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem biztos, hogy megmarad a baba.

Azért kell pihenni, mert a burkot átszúrják, megrepedhet.. elfolyik a magzatvíz

Ergo elvetélsz.


Én a 12 hónapossal megoldottam..nem volt segítségem!

Nem emelhettem nagyon sokáig, pedig szoptattam is még...


Miért nem tudod megoldani?

Terhesség alatt még ennél keményebb megkötések is lehetnek, erre jobb, ha felkészülsz fejben.


Most 19 hónapos a “nagy” és 2 hetes a kicsi

2020. márc. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem tudtam emelni évekig. Két szitu volt amikor emelni kellett ágyba betenni, kivenni, és a fürdetés, ezeket a férjem csinálta. A lányom tudja, hogy nem tudom felvenni, nem is kéri soha, hozzászokott.
2020. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Vagy megoldod, vagy kockáztatod, hogy elvetélsz. Rajtad áll.
2020. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
8:55-ös: hogy tudtad megoldani? Pl kiságyból kivenni, betenni, fürdetni? Párom szakba jár dolgozni, nincs mindig itthon. Nyilván segítene, amikor itthon van.
2020. márc. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!