Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudtok ajánlani Debrecen...

Tudtok ajánlani Debrecen Kenézyben normális szülész/ nőgyógyászt aki nem csak a pénzt várja hanem normálisan el is lát?

Figyelt kérdés
16 hetes terhes vagyok (első baba) és nem vagyok megelégedve a mostani nőgyógyászommal. Ha kérdezek felületesen válaszol. Legutóbb kérdeztem tőle hogy a 19. heti genetika után menjek vissza a leletekkel? De ő azt válaszolta nem kell hozzá mennem legközelebb majd csak 32 hetesen. Nem hiszem hogy nincs semmi köztes vizsgálat vagy csak egy Ultrahang hogy minden rendben e vagy valami. Látom rajta hogy azt várja hogy mikor adok neki pénzt. De nem akarok adni mivel nem nála fogok szülni mert ő már nem vállal szülést. Szóval ha már belepecsételt a kiskönyvembe hogy ő az orvosom akkor is váltható? Nem lesz ebből gubanc?? Tudtok valakit ajánlani?
2020. márc. 8. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, kiről van szó? Jöhet privátban is. Nagy Balázs nem pénzéhes!
2020. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen válthatsz. De miért fogadtad fel ha nem vagy vele megelégedve? És mennyit szánsz az egészre (terhesgondozás és szülés)? Az meg hogy érted hogy nem adsz neki pénzt? Nem fizeted ki a vizsgálat díját? Akkor nem csoda ha nem szívesen foglalkozik veled.
2020. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fogadtam még fel úgy gondoltam hogy sztk-ba járok egyenlőre és ha úgy látom hogy normálisan viselkedik válaszol a kérdéseimre stb.. akkor felfogadom addig nem. De mivel ez nem történt meg így nem is szeretnék továbbra hozzá járni.
2020. márc. 9. 17:50
 4/6 A kérdező kommentje:
Aztán utólag kiderült hogy már nem is vállal szülést. (Ezt csak hallottam a többi kismamátol nem ő mondta).
2020. márc. 9. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha beírta a nevét a kiskönyvedbe akkor csak volt szó a felfogadásról, csak úgy magától nem írja be. És akkor jogosan várta volna a pénzt. Sima sztk-s orvos nem írja be a nevét szó nélkül. SZTK alapon meg nem nagyon divat kérdésekre válaszolni azt a magándokik szokták. Legalábbis nálunk.
2020. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Nekem volt fogadott dokim (szintén Kenézy), de nem írta be magát a kiskönyvembe.

Kérdező, ha így áll hozzád, válts nyugodtan, nem kell olyanhoz járnod és olyannál szülnöd, akiben nem bízol.

2020. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!