Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Molnár Krisztiánnak mennyi...

Molnár Krisztiánnak mennyi esélye lehet rá, hogy, , normális" életet éljen?

Figyelt kérdés

Normális alatt(tudom ez szubjektív fogalom) azt értem, hogy elmegy dolgozni, külön költözik, lead 50-60 kilót, nem égeti magát a YouTube-on stb.

Nem úgy tűnik, hogy szándékában áll ilyen, de szerintetek, ha összekapja magát, lehet esélye?



2020. jan. 3. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tobbet keres igy mintha elmenne rendesen dolgozni. Azzal amit muvel tobb szaz ezret kap havonta kezhez
2020. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Nincs túl sok esélye. Annyira lejáratta magát az eddigi ,,tevékenységével" hogy ha netán neki vágna egy komoly életmód váltásnak, akkor is legtöbben a youtube-os produkciója alapján ítélnék meg. Ez pedig jó eséllyel úgyis vissza húzná őt.


Valamilyen szinten értelmi sérült is a csávó, kb egy 8-9 éves gyerek szellemi szintjén lehet és úgy tűnik teljesen jól el dagonyázik a büdös, de kellemesen meleg trágyában amiben most él. Úgyis minden rosszat ráfog az ,,iligyekre". Az alacsony intelligenciája révén pedig csak korlátozottan lenne cselekvés és munkaképes alapból is...


Lehetségesnek tartom, hogy az elméje valahol nagyon mélyen segítségért kiálltozik, de ez nem jut el még az ő tudatáig sem, nemhogy a külvilághoz.


Az érme másik oldala viszont, hogy M.K egy haszonleső és önző ember(ezt nyilván a maga primitív és gyerekes szintjén kell érteni).

2020. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Követem a híreket meg a bulvárt, de fogalmam sincs, ki ez a valaki.

Jó, látom, hogy yt csatornája van ezek szerint.

Ezt a tizenéveseken kívül nem nagyon nézi senki.

Szóval bárki is ez, a munka világában el tud helyezkedni, mert egy irodában vagy egy gyárban, szalag mellett a kutyát nem érdekli, hogy te mit posztoltál a neten.

Ha számítana, a fél világ nem dolgozhatna.

A munkának nem ez a feltétele.

Árufeltöltőnek is beállhat a legutolsó senki, ha elbírja az árut.

Na de megnézem, ki ez az ember...

***


Aha... hú, de gáz a kinézete.

Esetleg beteg?

Alapesetben nem fikázok senkit, én is voltam némileg túlsúlyos, de ez a mértékű elhízás már nem normális. Itt már nem tudom azt elfogadni, hogy pl. pajzsmirigy-problémái vannak.

Ez egész egyszerűen igénytelenség.

2020. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Molnár krisztián fogyatékos.A saját apja a fatel is elmondta,hogy,ha sovány lenne se tudna dolgozni max valami segédmunkát vagy esetleg gyors és gépírás közmunka stb...kisegítő suliba járt...Talán mondjuk egy építkezésen segédmunkásként tudna annyi pénzt keresni,hogy eltartsa magát,de igazából ahhoz is kell azért valamit tudni,meg akarni,meg amúgy is cukorbeteg és körülbelül ott ájulna el még normál testsújjal is...



Manapság nincs annyi bebaxós live és a múltkor egy hónapig nem ivott és azt mondta napokig nem is cigizett...Szilveszterkor se vitték be a detoxba...Már a lájvok is olyanok,hogy csak iszogat,be se rúg rendesen és nem is nagyon csinál érdekes dolgokat amivel égetné magát...


Most a csatornáját is ellopták és szinte semmit nem keres,és van egy pár ember aki nem ilyen patuskaféle akikkel beszélget,úgyhogy szerintem jobb útra tért...

2020. jan. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Ezek szerint az apja is részt vesz ezekben? Szerepel, vagy nyilatkozik valakinek?


Nos, ha fogyatékos, akkor nem értem, hogy tett szert ekkora követőtáborra. Vagy azért nézitek, mert jó röhögni a nyomorán?


Ahogy tegnap rákerestem, hogy ki is ő, valami olyasmit olvastam, hogy eladta a yt-csatornáját.


De akkor ő xmost segélyt kap, vagy valamifogyatékossági támogatást? Mert ha sima segély lenne, akkor el kéne mennie közmunkára.

Ha nem megy, akkor még azt a kb 30 ezres segélyt sem kapja meg.

Tehát miből vesz alkoholt?

A szülei veszik neki? Akkor ott nem a gyerekkel van baj.

2020. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem segelybol el hanem a yt bevetelbol
2020. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Na de akkor azt most ellopták, vagy eladta? Vagy még mindig csinálja?

Ha abból él, akkor meg ügyes gyerek, akármennyire is a legalja.

Amit csinál, abból meg tud élni, úgy, ahogy igénye van rá.

Neki ezek szerint ez a normális élet, döglik, videókat csinál, pénzt kap érte.

Ma elég sok fiatal erre vágyik.

2020. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
elek zoltánt is csak azért nézik,hogy a fogyatékosságán röhögjenek.De ott van a súlyos pánikbeteg turbo Titán,ádám mobil,vagy nagy Laci akik súlyos lelki sérültek,pánikbeteg emberek és ebből kifolyólag nyomorultak,alkoholisták és ezeken is ugyanúgy röhögnek.És Molnár krisztián csatornáját ellopták,és manapság nem is nagyon keres vele pénzt.Az igaz,hogy volt idő amikor maga az apja mondta,hogy idézem:többet keresett a fiú egy este alatt,mint én egy hónap alatt.Manapság amúgy az általa segépíznek nevezett juttatásból veszi a dolgait nagyrészt...
2020. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért álljon meg a menet...

#4 "max valami segédmunkát"

És az nem munka?

2020. júl. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7 "Ma elég sok fiatal erre vágyik."

Igen, csakhogy a másik felét a dolognak kihagytad.

Sok pénzt keres azzal, hogy tízezrek utálják, és hogy gyakorlatilag egy szánalmas emberi roncs.

Ilyen áron szerintem nem sok fiatal vágyna erre.

2020. júl. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!