Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hétőn megyek a 12. Heti...

Midorillee kérdése:

Hétőn megyek a 12. Heti genetikai ultrahangra. Eléggé izgulok,7. Hét 5 napon volt az utolsó ultrahangom. Ti, hogyan éltétek meg a várakozást? Meddig tart a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Egyébként nincs panaszom se görcs se vérzés a pocakom is kerekedett, 11 hét 4. Napig volt hányás most már csak hányinger van. Ami miatt szomorú vagyok, hogy apuka nem jöhet be velem a vizsgálatra a járvány miatt... Remélem minden rendben lesz,
2020. márc. 21. 16:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Gyorsan elszáll az a két nap és hidd el minden rendben lesz :)
2020. márc. 24. 09:58
 12/17 A kérdező kommentje:
Szia milyen volt az ultrahang ? Ugye már megvolt?
2020. márc. 26. 00:18
 13/17 83Sepi válasza:
Sziasztok! Igen megvolt. Minden rendben, olyan jó volt látni.13 hetes. Aludt a drága, fel kellett ébreszteni.:-)
2020. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :)
2020. márc. 26. 21:21
 15/17 A kérdező kommentje:
Nektek megvan még a hányinger? Mert nekem elmúlt egy két nap alatt fokozatosan és folyton éhes vagyok, gondolom ez normális csak olyan hirtelen leszek éhes és úgy érzem azonnal kell ennem.
2020. márc. 26. 21:25
 16/17 83Sepi válasza:
Én émelyegtem, és ha éhes voltam egyszerűen nem tudtam mit egyek, mert semmit nem kívántam. Húst, sajtot még mindig nem bírok enni. Az émelygés elmúlt, most azt érzem, hogy folyton éhes vagyok, de igyekszem jófélét enni, és a súlyomra figyelek, mert elég nagy súllyal kezdtem a terhességet. A baba úgyis mindent elvesz magának.
2020. márc. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy értettem az egy két napot hogy 11 hét 4 napig hánytam addigra 6 kilót fogytam mert nem tudtam enni kb mindentől rosszul voltam de mostmár émelygés sincs csak folyton farkaséhes vagyok persze mindig olyat ennék ami épp nincs itthon :) úgyhogy még ott tartok hogy bízom vissza a 6 kilót, de furcsa a folyamatos éhség...
2020. márc. 27. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!