Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mert nem hallok semmit a...

Mert nem hallok semmit a szivhang figyelővel?

Figyelt kérdés

Ma hozta a futár az angelsounds magzat hang figyelőt. Rögtön be is kapcsoltam bekentem a hasam, viszont bekapcsoltam hallottam a zúgást és kb. 5 másodperc múlva nagy csend. Még az én szívverésemet se hallom.

Mitől lehet ez?


2020. ápr. 16. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Világít? Elem rendesen működik? Másik fülhallgatót, hangfalat próbáltál? Az hogy a babát fogod e hallani attól is függ hány hetes vagy.
2020. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, világít. Most hogy hagytam kb egy fél órát pihenni, megpróbáltam újra és most kb. 2-3 percig bírta. Csak annyi idő alatt nem találtam meg a szivhangot. Bár lehet még nem is lehet hallani. 11+2 napos vagyok. Nem tudom számít-e ebben a helyzetben az, hogy en nem a vékonyka köze tartozom!?
2020. ápr. 16. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt számít, másrészt próbáld meg hangfallal aminek jack dugoja van. Én a fülhallgatoval sose hallottam semmit. És az is számít hol keresed. Közvetlen a szeméremdombon keresd
2020. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11 hetesen még nem biztos, hogy hallanád, főleg ha némi többletsúllyal indítottad a terhességed. A 16. héttől mondják biztosra, hogy addigra tuti hallani lehet, előtte meg nagyon esetleges.

Amúgy nekem is ilyenem van, ha bekapcsoláskor hallasz valami állandó surrogást, még akkor is, amikor csak a levegőben tartod, és nem magadhoz, akkor jól működik minden, ha egyébként is teljes a némaság, akkor valami baja van. Lehet, hogy gyenge az elem vagy eleve egy hibás terméket kaptál.

2020. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cserélj elemet! Akkor is világít, ha gyenge az elem, de a hangok nem hallatszanak.
2020. ápr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 hetes kortól ajánlja a gyártó. Első terhességbem félidő körül vettem. Akkor már megtaláltam egyből. Második terhességnél 13. héten lett csak meg, pedig már tudtam, hogy hol és mit kell keresnem, hallanom. Korai még.
2020. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!