Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen hallottátok a...

Hány hetesen hallottátok a szívhangot otthoni szívhang figyelővel?

Figyelt kérdés
Még csak 5 hetes vagyok, de szeretnék venni Angel Sounds szívhanghallgatót. Az jó márka? Megéri megvenni? Hány hetesen lehet hallani?
2015. dec. 18. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

13 vagy 14 hetes a leírása szerint de megvettem 11 hetesen és oké hogy nem rögtön de megtaláltam :)

Szerintem nagyon hasznos, nekem nagyon sokat segített 2 ultrahang között kibírni mikor még nem éreztem mozogni és csak hogy tudjam minden rendben van.

Viszont gyermekem utálja, szó szerint menekül előle és akkorákat rúg rá hogy berecseg az egész készülék :D Úgyhogy próbáltam minél ritkábban használni, most hogy már érzem a magzatmozgást nem is kell.

2015. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 10 hetesen találtam meg vele,akkor még alig hallottuk,volt,hogy nem is találtuk. 11hetesen már egész hamar megtaláltuk,volt,hogy csak kettőt húztam a hasamon és már meg is volt. :)
2015. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb.12-13 hetesen.Én nem bántam meg, hogy megvettük.Mindig megtaláltuk vele a szívhangot.
2015. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

23 hetesen hallottam először a ctg-n:) Magyarországon az uh-n a legtöbb helyen már kihangosítják, így már korán meghallgathatod a dokinál. Gondolkoztam én is a szívhangfigyelőn, de annyian írták, hogy a babájuk utálta (durván rugdosott, ledermedt, felgyorsult tőle a szívritmusa), és a gyártó, valamint az orvosok sem javasolják heti egyszer pár percnél többet, mivel a hosszútàvú hatását nem ismerik, hogy végül nem vettem.


Ha nagyon izgulsz, akkor viszont a stresszelés szerintem többet árt, mintha heti 1x meghallgatod, de a 16-20. hétig még nem könnyű megtalálni, és lehet, az csak tovább ront a helyzeten. Addigra viszont meg már el kezded érezni mozogni:)

2015. dec. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14 hetesen vettem, és akkor már rögtön meg is találtam vele a szívhangot.
2015. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó, nekem is ilyen van :)

11 hetesen sikerült "bemérni", egy darabig csak a köldökzsinór hangjàt, de az ugye a lényegen nem vàltoztat. Kb. 2-3 hèt múlva lett a hang kopogósabb, az volt a szívhang.

2015. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!