Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi a véleményetek Dr Horti...

Mi a véleményetek Dr Horti Tamás nőgyógyászról? (Kecskemét)

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 11:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Frissítés!

Nála szültem lassan 4 hete, nem ajánlom senkinek!

2020. jún. 1. 13:13
 2/14 anonim válasza:
Szia. Mi volt vele a gond? Lehet tudni?
2020. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Írtam privátban!
2020. jún. 3. 10:10
 4/14 anonim válasza:
Szia! Nekem is leírnád, hogy mi volt vele a probléma? Köszi :)
2020. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Belluu válasza:
60%
Sziasztok! Csatlakozom a kérdezőhöz, mindenki kerülje el messziről ezt a hentest!
2020. szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös. Szabad tudni neked mi volt a gond? :)
2020. szept. 16. 10:41
 7/14 A kérdező kommentje:
( kiváncsi lennék sok-e a hasonló eset, mint ami velem történt )
2020. szept. 16. 10:42
 8/14 Belluu válasza:
13 hetes terhesen begörcsöltem, bementem ügyeletre, sajnos épp ez a nyomorék volt bent, olyan "szépen" megvizsgált, hogy majdnem lefordultam a székről, majd felírt két semmitmondó gyógyszert és haza zavart, de annyit még hozzáfűzött, hogy másnap nyugodtan mehetek dolgozni. Itt még élt a babám. Pár óra múlva szülési fájdalmak közepette elöntött a vér, elment a babám, mentő vitt be, ez a sintér volt még ott, és persze megismert, annyi volt a reakciója, hogy tiszta haematoma minden belülről (nem is tudom miért...), úgyhogy akkor fejezzük be a dolgot. Bevittek a műtőbe, de akkor már nem is érdekelt mi lesz velem.
2020. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Belluu válasza:
Megkérdezhetem, hogy veled mi volt?
2020. szept. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :(

Terhességem második felében fertőzésem lett (pontosan nem tudom miként) amit nem kezelt ki rendesen, majd császárral világra hozta a babám (mint kiderült hogy ne menjen végig a fertőzésemen szülés közben) és a babám az első 1 hetét inkubátorba töltötte ez miatt, össze-vissza szurkálták és mindenféle gyógyszert kapott hogy a terhesség alatti halasztás miatt kikezeljék a babám.

2020. szept. 21. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!