Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr Zsigmond Tamás, Dr Nyulasi...

Dr Zsigmond Tamás, Dr Nyulasi Gábor?

Figyelt kérdés
Aki Hozzájuk jár, mennyi egy vizsgálati díj náluk? Illetve amikor az utolsó hónapokban gyakrabban kell menni, akkor is annyit kérnek, vagy hogy van ez? Kit ajánlotok még férfi nőgyógyászt, aki a szt Imrében dolgozik? Ezek a dokik sztk-s vizsgálatokra adnak beutalókat, ugye? Pl vérvétel, uh, stb? Mondjuk szülésre nem kérném fel, de terhesgondozásra igen. Köszi, aki segít!
2019. márc. 17. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Zsigmond Tamás nagyon unszimpatikus, ami nálam nagy szó, mert egészségügyisként sokkal toleránsabb vagyok a bunkó orvosokkal/nővérekkel mert átlátom ha rossz napjuk van stb. Viszont ez a doki olyan szinten tahó és lerázós a nem privát betegein kívül, hogy szerintem arra már semmi mentség nincs.

Nem tudom milyen igényeid vannak a dokival szemben, mert én sem fogok orvost fogadni, így sok olyan orvos van akik már szülést nem vállalnak, de terhesgondozásra lehet hozzájuk járni. Pl Balogh Tibor doktor úr egy tündér. Idős doki már, de szívét-lelkét beleadja a szakmába és a kedvencei a kismamák. Rendel az sztk-ban heti egy napot, de van magánrendelése a XI. kerületben, ott 10ezer a terhesgondozás és bárhova tud adni beutalót vagy igazolást táppénzhez stb, illetve mobilon is el tudod érni bármikor ha panaszod/kérdésed van.

Ha még szeretnél érdeklődni, akkor van egy olyan facebook csoport, hogy Szent Imre kórházban szültem/szülök, ott minden dokiról találsz infót a keresőben.

2019. márc. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, hogy írtál! Vicces, mert a Balogh dokit jól ismerem, nála szültem 2 gyerkőcömet, de utána már nem tudott vállalni szülés levezetést. Sztk-ba jártam hozzá mindig, és felfogadtam a szülésre. Ma már kb nem létezik ilyen orvos, hogy sztk alapon tovább járhat hozzá valaki, akinek egyébként elvállalta a szülését. Még a Faludy volt ilyen (egész más stílus). Az egyetlen gondom, hogy már elköltöztünk a kerületből, így szerintem semmi esélyem, hogy sztk alapon hozzá járjak... De a 10 ezer az baráti vizsgálati díj, mert én 20 ezres tarifákat találtam kb eddig. Én igazából nem is szeretnék szülésre felkérni orvost, mert ha már Balogh nem lehet ott, akkor nem is érdekel, ki van ott. Azt meg tudod mondani, hogy hol van a magánrendelője? Fogja majd mondani, hogy a 101-edik gyerekemet készülök megszülni :D:D:D
2019. márc. 18. 12:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Na, akkor jól eltaláltam az ízlésedet doki téren :D


A címe XI kerület, Kende utca 8-10, 1. emelet, jobbra a folyosó vége.

A rendelő telefonszáma: 061 209 68 38

Rendelési idő: Kedd és csütörtök 15-19 óra, szerda 8-12 óra


Időpontot csak rendelési időben tudsz kérni, mert egyébként nincsenek ott állandóan.

2019. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, nagyon köszi! Remélem, mihamarabb lesz okom felkeresni... és még annyit kérdeznék, hogy amúgy vérvétel, uh stb vizsgálatokra sztk-ba küld, tehát azok miatt nem kell külön fizetni?
2019. márc. 18. 13:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is Balogh dokit ajánlom! Vizsgálatokra nekem az sztk-ba adott beutalót, de én a xi. kerületben lakok.

Nyulasi Gáborral a szülésnél találkoztam, rendes volt nagyon és alapos.

Zsigmond Tamást semmiképp nem ajánlom!

2019. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. márc. 18. 15:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

En Zsigmondhoz járok sztk-ra. Pontos az időpontokat illetően, nem kell várni max 2-3percet.

Kb 5perc alatt végzünk is mindig, hüvelyi úton méhszájvizsgálaz aztán hasi uh, persze a gyerekből én semmit se látok, fél perc az egész, ő is csak ránéz a szívére és öltözhetek.

Vérvételre, ekg-ra ad beutalót, de ennyi. Kiskönyvet sajátos módon tölti, ezen a védőnő derül nagyokat...

18 hetes vagyok, a Czeizelbe küldött genetikai ultrahangra most is es 12 hetesen is


Szerencsére problémamentes a terhességem, ügyeleten tervezek szülni, de hozzá járok gondozásra a körzet miatt.

2019. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen!
2019. ápr. 15. 06:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Zsigmondhoz jártam, azóta megszültem. Igazából az első alkalmakkor bepróbálkozott a magánrendelésével, ha valamit akartam volna, azt ott tudtuk volna megbeszélni (pl: gyógyszer felírás)

Ezen kiégtem

Havonta mentem hozzá, mert ő sose mondta kb mikor jöjjek, egyszer annyit mondott őhozzá nehéz időpontot kapni, mert nagyon sok a betege, de magánrendelésre előbb bejutok, ahogy gondolom

Persze kivártam én az sztk időpontot is :) 6 hónaposan is nagy pocakkal megkérdezte mit szeretnék, mintha sose látott volna


Fizetős vizsgálatokra küldött, beutalót 2x adott vérvételre és 1x ekg-ra, ezek a Szent Kristófba szóltak

Cukros voltak, a Szent Imrébe kellett mennem, továbbiakban onnan kaptam beutalókat vérvételre

A kiskönyvbe össze-vissza írkált, a védőnő bekarikázott egy oldalt, amit ki kellett volna töltenie, ezt fogta és áthúzta, mondván nem az orvosom

Hát akkor mi???


A szülés utolsó heteiben szintén a kórházba irányított CTG-re, utána már nem találkoztunk, mert beindult a szülés

Örülök, hogy a szülés idején nem találkoztunk!


Nem nyerte el a bizalmam, nem egy szuper orvos, inkább pénzéhes és nagyon lekezelő azokkal, akik csak sztk-ban vannak nála, a fizetősökkel úgy hallottam normális, hát ez is sokat elmond róla...


Most már dr Horváth Szilárd is az sztk-ban van, nála viszont 1 óra a várkozás hiába van pontos időpont

2021. febr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, dr Horváth Szilárdról mi a vélemény?


Én most bizalma először, nála sem volt időpont épp így egyet magához maganba, a következőt sztk-ba adta, még nincs sok infót róla.

2022. dec. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!