Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 19 hetes terhesen magas a...

19 hetes terhesen magas a 142/103-as vérnyomás?

Figyelt kérdés

2020. máj. 8. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Rendszeresen ilyen a vérnyomásod? Vagy ez csak egyszeri mért érték?
2020. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen az amennyiben nincs túlsúlyod. Főleg a 103 per.
2020. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Megmertem újra hogy ultem előtte tíz percet, így 131/92

60 kilóval kezdtem es most vagyok 62

2020. máj. 8. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Elég magas. Nekem a 130/80-at is sokalták és kórházba kellett mennem. Igaz ez a 8.hónapban volt. Most folyamatosan magas de kezelve van.
2020. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. A pulzusom 110. Azt mondta a háziorvis amikor mentem hozzá, hogy normális ilyenkor ne aggódjak.
2020. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-1 alkalom nem vészes. De mért rendszeresen!

Elsővel toxémiás voltam.

2. Szerencsére csak szimplán magas volt.

Most a 3.kal kardiológiára kell mennem.

2020. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki pontozott le.. Meg ugyan miért is..

A túlsúlyt azért írtam mert egy túlsúlyos embernek nyílván nem 120/80 az átlag normár érték..

2020. máj. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első terhességem hellp szindrómával végződött,második terhességemnél "csak" magasvernyomásom volt, szóval van tapasztalatom.A lényeg,hogy mindig 10 perc pihenő után merj vérnyomást.Naponta legalább 3x mérd meg,jegyezd föl.Amennyiben magasat mérsz, 15 perc múlva mérd meg újra, ha lemegy magától az nagyon jó.Viszont orvosnak kindenképpen jelezd ezt a vérnyomást is.Amennyiben 150 vagy felé megy a vérnyomásod azonnal kórház.Ha sokat fáj a fejed, szikralátasod van vagy bordaív alatti fájdalom akkor is azonnal kórház.Figyelj oda mindenképpen!A legjobbakat kívánom!
2020. máj. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!