Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kijött a védőnő várandósságoto...

Kijött a védőnő várandósságotok alatt is?

Figyelt kérdés
És amennyiben igen, akkor miből állt a látogatás? Miről “beszélgettetek”? :)

2020. jún. 2. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt kint, még a korona helyzet előtt, kb. 10 hetes terhes voltam. Igazából cseverésztünk, megnézte a laboreredményemet, kérdezte van-e kérdésem, de mivel 2. gyerek, így nem igazán volt. Ennyi volt, kb. 10 perc volt az egész. Szét sem nézett, de igazából első ránézésre látszik a házon és rajtunk, hogy nálunk nincs gond.
2020. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem. Csak szülés után, onnantól mi mentünk a gyerekekkel.
2020. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A végén kijött hogy lássa hova kell majd jönnie. Utána tisztességgel kijárt egész a vírus helyzetig
2020. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Van ahová kimegy. Én egyszer voltam nála a vírus megjelenése előtt. Többször nem fogadott már. Ott azt mondta nekem, hogy csak oda megy ki ahol látja a kismamán, hogy nem ápolt meg stb. Ahol mi lakunk kis községben mindenki ismer mindenkit szóval nincs gondban.

Meg a második gyerek. Mindent tudok.

2020. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
1. vagyok. Ez érdekes, amit az utolsó ír, mert nekem azt mondta, hogy kötelező egyszer kimenniük. Úgy tűnik ez is össze-vissza van, mert az biztos, hogy minket nem látott ápolatlannak, na meg már egyébként is ismertük egymást, kb. 30.000 fős kisvárosban élünk, tudja, kik vagyunk, hogyan élünk. Egyébként az első gyerekemnél jó 8 évvel ezelőtt szintén kijött a védőnő egyszer (akkor másik védőnők volt), ő is azt mondta kötelező.
2020. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a válaszokat! :) Gondolom, en sem tuntem igénytelennek ☺️ Nekem egyébként nagyon szimpatikus volt, Kb fel órát Voltam Nála bent es mondta hogy egyeztessunk időpontot es legközelebb ő fog beugrani hozzánk. Egyébként nálunk is elso baba lesz
2020. jún. 2. 19:46
 7/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Egy 3000 fős községben ez nem probléma.

De egyébként 3 éva lakunk itt. Ezelőtt városban laktunk és a szomszédok közt volt olyan is, hogy áram nem volt meg étel. A gyerkeknek a szomszédok vettek legalább cipőt meg télikabátot na meg persze ennivalót, mert nem szerettek dolgozni a szülők. A védőnő pontosan ismerte a nő helyzetét mert állandóan segélyért járt és egyszer nem volt kinn nálul csak amikor egy egy gyerek megszületett, megállt a kapuban és bekiabált hogy mivan a gyerekekkel. Szörnyű szerintem.. Hála az égnek nem mindenki ilyen..

2020. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Én a magam részéről azt gondolom, hogy vannak sajnos nagyon nemtörődöm védőnők és vannak lelkiismeretesebbek is, úgy mint minden szakmában.

Engem nem zavart, hogy kijött, aranyos nő, jól megtaláljuk a hangot, kellemesen elbeszélgettünk.

1. vagyok.

2020. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kétszer volt. Először kb 18 hetesen, utána meg szülés előtt. Nem volt semmi különös, nem is nézett szét annyira, inkább csak beszélgettünk, miket érdemes megvenni a babának. Szülés előtt meg inkább csak azt nézte, hol, milyen lesz a baba helye.
2020. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy egyik hónapban mi mentünk, másik hónapban ő jött. A babáról volt szó, a terhességről, szülésről, a szokásos dolgok.
2020. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!