Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kijött a védőnő várandósságoto...

Kijött a védőnő várandósságotok alatt is?

Figyelt kérdés
És amennyiben igen, akkor miből állt a látogatás? Miről “beszélgettetek”? :)

2020. jún. 2. 19:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Ez tok jo! Abszolút nem gondoltam, hogy azert szeretne kijönni, mert “gyanús” vagyok 🙄😬 Csak gondoltam, hogy megkérdezem, másnál is kijött-e, főleg Már második találkozásnál. De nekem ő nagyon kedvesnek es lelkiismeretesnek tűnik elsőre és most olvastam el papírt, amit adott, hogy mik a védnőnő feladatai, ott ha jól emlékszem, le volt írva, hogy párszor célszerű a babát váró szülők otthonában találkozni. Csak az volt szokatlan, hogy nem gondoltam, hogy máris két hét után kijön, de ez nagyon jó, mert pár barátnőm mesélte, hogy náluk pl a védőnő “használhatatlan”, egy jó tanácsot nem ad és Nem érdekli semmi.
2020. jún. 3. 06:01
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező lenne több látogatás is. Már nem emlékszem sajnos a pontos szabályozásra, mert pár éve elhagytam a szakmát, de kellett egy látogatás a terhes kiskonyv kiállítása utáni 2 héten belül meg egy a várható szülés megelőző 2 hétben, illetve meg 1 vagy 2 a terhesség ideje alatt. Nem emlékszem pontosan. De apoltsagtol függetlenül kötelező, hogy legyen azt hiszem, 4 látogatás.

Viszont mivel rengeteg védőnő nagyon le van terhelve, így sokszor van az, hogy pl kisebb városban ha a védőnő ismeri a családot, és pl összefut a kismamaval az utcán, megkérdezi, H hogy van, mi újság, van e új lelet, panasz Akarmj, ezt beírja, mint látogatás :D csak az anyuka nem tud róla...

2020. jún. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Előző terhességemnél egyszer jött ki az akkori védőnőnk. Most máshol lakunk, és még nem tartok ott, de ahogy eddig megismertem szerintem ő is ki fog jönni. Én is úgy tudtam hogy kötelező nekik.
2020. jún. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy lelkiismeretes vedonot sikerült kifognom
2020. jún. 9. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!