Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha orvost szeretnék váltani...

Ha orvost szeretnék váltani (még csak a 8. héten voltam Nála, illetve küldtem Neki leleteket vervetelrol es kombinált tesztrol), mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem volt különösebb bajom vele, jókat is hallottam rola, de megis meggondoltam magam, (igazából nem volt Vele nagy “kapcsolatom”, a terhességet állapította meg, csinalt uh-ot, adott papírt) most hogy jobban tudok utazni, mert a vírus miatt feloldottak a korlátozásokat, máshoz szeretnek elmenni terhesgondozásra, akit annak idején kinéztem, csak messze volt. Van ennek valami protokollja?

2020. jún. 26. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
De fel is fogadtad őt?
2020. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mész oda többet és kész. Legalábbis én így csináltam. SZTK-ba volt a terhesség megállapítása, adott is uh-ra beutalót meg miegymás azt mondta ha gondolom juttassam el a leleteket meg menjek vissza hozzá. Hát ez nem történt meg, mivel közben volt egy kis vérzésem és ügyeletre kellett mennem, azóta ahoz az orvoshoz járok. Még az uh-ra se mentem el ahova beutalt. Nem hiszem hogy ez nagy szám főleg ennyire az elején.
2020. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Egy magán rendelőbe mentem, maganorvoshoz, nem kertem fel még őt szülésre, csak egyszer találkoztam vele.
2020. jún. 26. 18:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyugodtan menj máshoz. Amíg nem kéred fel hogy legyen a dokid addig nyugodtan mész máshoz. Váltani bármikor lehet még mondani se kell semmit se.
2020. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És mi lesz ha lesz ősszel második hullám?

Amúgy nekem is egyik állapította meg a terhességem,egy másik meg végigkísérte.Nem tartozol felé semmivel ha fel se kérted

2020. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó és ezt most mire érted a második hullámot?
2020. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt írja 8 hetes terhes.Még jó ideig ott lebeg felettünk,hogy egyik napról a másikra esetleg megint minden sokkal körülményesebb lesz és akkor is utaznia kell.A kérdező is jó ideig még terhes lesz és ő írta, hogy azért nem ment egyszerre a kiszemelt orvoshoz,mert körülményes lett volna, csak ezért kérdeztem, hogy ezzel esetleg számolt e.
2020. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!