Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Vermes Gáborral kapcsolatb...

Dr. Vermes Gáborral kapcsolatban kinek van friss (max. 3 éves) tapasztalata?

Figyelt kérdés

Régen a Klinikán dolgozott és az Erzsébet körúton rendelt, most a Honvédban és a Károly körúton a Deák térnél van magánrendelője.

Mennyire alapos, megbízható? Lelkiismeretes vagy csak a pénz motiválja? A régi dokim már nem vállal szüléseket és dr. Vermest ajánlotta.



2020. júl. 9. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Most hogy vegyünk komolyan ilyen kulcsszóval, vagy az véletlen?
2020. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%

Én a Honvédot messzire elkerülném a helyedben, persze kérdés, hogy mik az elképzeléseid. A természetes szülést ott kevésbé támogatják, elavult a protokoll, az ország legmagasabb császárarányú kórháza és emellett Youtubeon egy olyan horrorsztorit hallottam nemrég onnan, hogy köpni-nyelni nem tudtam ( [link] ). Nem tudnának olyan orvost ajánlani aki miatt hajlandó lennék abban a kórházban szülni.

Az én orvosom sem vállalt engem amikor terhes lettem és ajánlott mást de végül nem őt választottuk hanem egy harmadik orvost amit nem is bántunk meg mert túlszárnyalta az elképzeléseinket.

Az orvost akiről kérdezel nem ismerem de nekem eleve nem szimpatikus, hogy nem találni róla véleményeket az interneten, az én orvosomnak van foglaljorvost.hu oldala ahol meg lehet nézni a véleményeket róla.

2020. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a Honvédban szültem. Igaz nem ennél az orvosnál, de nálam pl egyáltalán nem erőltették a császárt.
2020. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hogyan lett az általam beírt "Vermes" kulcsszóból "vérmesség". Még az autocorrect sincs bekapcsolva a telefonomon. Talán a Gyakori kérdések szerkesztette automatikusan, mert már a kérdésem megfogalmazásába is belekötött, át kellett írnom.


Nagyon ragaszkodom a Honvédhoz, az első hármat ott szültem hüvelyi úton, gátvédelemmel. Sajnos a középső tüdőgyulladás miatt PIC-re került, de nagyon szuper és kedves szakemberek látták el a kisfiamat. A szülésznők is jók, a csecsemősök sem voltak soha lekezelők. Mindenképp itt szeretném szülni a negyediket is.

2020. júl. 9. 15:43
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, a GYIK a hunyó, ők írták át a kulcsszót itt is (gondolom):

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__5171605-..

2020. júl. 9. 15:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Egyrészt a Honvéd azért is rendelkezik ekkora császáros aránnyal, mert ide küldik a komplikált eseteket, másrészt a PIC miatt is.

Dr. Vermes Gábornál szültem lassan másfél éve. Abszolút természetes szülés párti a 2-es válaszoló véleményével ellentétben. Ő pont nem végez császármetszést, csak ha nagyon kell.

Teljesen elégedett voltam vele. Bármikor hívhattam bármilyen ügyben, segítőkész volt végig és támogató. Nem az az orvos, aki csak varrni esik be a végére, tényleg bemegy a szülésre.

A terhesgondozásokat viszonylag gyorsan lezavarja, viccődik, de ha baj van, akkor komolyan veszi a dolgokat. Pl. utolsó vizsgálaton nálam már látta, hogy éjjel lehet beszélünk még,de max 1-2 nap és egyből alaposabban vizsgált ultrahanggal. (Éjjel hívtam is.)

Amikor szültem, ügyeletes volt, de a levezezett szülések között végig velem volt. Éjjel riasztottam, hogy beindult, reggel első dolga volt benézni még civil ruhában hozzám. Folyamatosan figyelte, hogy halad a dolog, nem akart mindenáron beavatkozni, de támogatott, segített a kitolásnál is rengeteget.

Amíg bent voltam a kórházban, minden nap bejött min 1-2x megkérdezni mi a helyzet. Mondta ha valami gond lenne szóljak nyugodtan, elintézi.

2020. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! 🙂

Igen, amikor a nagyokat szültem itt, akkor több szobatársam is toxémia vagy a szívhang többszöri leesése miatt lett császáros, tehát alapos indokkal, de volt egy VBAC-s /császár után hüvelyi úton szülő/ anyuka is, tehát tudom, hogy nem keresnek mindenféle ürügyet műtétre.

Már bejelentkeztem Vermes dokihoz, remélem elvállal.

2020. júl. 12. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!