Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyulasi Gáborral kapcsolatban...

Nyulasi Gáborral kapcsolatban milyenek a tapasztalatok? Mennyibe kerül egy viszgálat nála, és menniybe a szülés?

Figyelt kérdés
2009. febr. 5. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Szia.Hát én csak SZTK-ban voltam nála rákszürésen,igazából szart az egészre,levette a kenetet és utána szart rám.Lehet azért mert ez csak egy rohadt SZTK és nem adtam neki pénzt.De hát kitudja,lehet ha pénzeli az ember jó fej.Nekem ez a tapasztalatom vele.
2009. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a magánrendelésére jártam,tény,hogy pénz függő a doki,de amúgy normális,némelyik nem normális,ő legalább elvégzi a munkáját,nem bunkózik és lelkiismeretes.Nála szültem sztem hozzá fogok legközelebb is menni.Most 9ezer a vizsgálat a magánrendelésén.
2009. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rákszűrésért pénzt? ne érezzétek, hogy adnotok kéne. évi 1 ingyenes, oszt a dokik, ha mást várnának, le vannak tojva
2010. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De mondjuk nem értem kedves első, hogy ha rákszűrésre mentél, és nem volt semmi más okod a vizsgálatra, akkor mégis mit vártál egy rákszűréstől, lelkigondozást? Levette a kenetet. Mi mást kellett volna még csinálnia? Rengetegen járnak sztk-ba hozzá, komplikált esetek is, akkor egy sima rákszűrésnél nem értem, mégis mit kellett volna veled csinálnia, hogy azt érezd, törődik veled? Ugyan már.
2019. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!