Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A védőnő hétköznap jön hozzáto...

A védőnő hétköznap jön hozzátok vagy pont hogy hétvégén hogy mindenki otthon legyen?

Figyelt kérdés
2020. júl. 26. 09:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
1x jött, váratlanul beállított de. a hazaérkezésünk utáni napon (péntek)
2020. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Valóban, nem ismerem, ahogy téged se, csupán a stílusod bicskanyitogató. Az őszinteség pedig távolról sem azonos a bunkósággal. A zaklatás és a kötelező védőnői látogatás úgyszintén ég és föld. Ha zaklatott, nyilván feljelentetted, ugye?
2020. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%
Megtettem, amit tudtam, de mivel épp utánunk ment nyugdíjba, már nem foglalkoztak vele.
2020. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Hétköznap hiszen van neki is munkaideje és azon belül jön. Mindig szól előre. Van hogy aznap, van hogy már előtte. Hiszen potyára nem akar jönni ha esetleg nem vagyunk itthon. De különben az sem hatna meg ha csak úgy beállítana. Hiszen nincs semmi takargatnivalòm. 🤷
2020. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor jött, amikor megszülettek a gyerekek, előre egyeztetett időpontban. Az egy hónapos státuszra már mi mentünk mindegyikkel.
2020. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jött hétvégén általában 12-14 óra között jön egy előre megbeszélt időpontban. Vagy en megyek.
2020. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hozzánk akkor jön, ha emlékeztetem, hogy mi is létezünk. Csak hétköznap, mert akkor dolgozik.
2020. júl. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 brezko válasza:
100%

Nálunk mindig előre bejelentve érkezik.

Nyilván ő se akarja lejárni a lábát.

Jöhet felőlem váratlanul is, max a gyerek játékai vannak szétszórva.

Ő úgyis pontosan látja, hogy tisztaság van-e, s csak játékokat kell elpakolni, vagy pedig állandó retek?

Én mondjuk dolgozok, így nem vagyok itthon, ha váratlanul jön, de mikor a lányom pici volt, vettem ki szabit, hogy ha mond valami teendőt, én is halljam.

Ugyanis magamból kiindulva jobb, ha az asszonykámmal mindketten halljuk, mert akkor több esélye van, hogy nem felejtjük el, ha valami fontos teendőnk van.

Viszont, ha érezteti valaki, hogy a terhére van, akkor gondolom tart tőle, hogy most jópofizik a szülő vele, de a valóságban nem így élnek. Ezt szeretnék kiszűrni.

Eltekintve attól, hogy időnként (mint mindenhol máshol) közéjük is kerül korpa, nekik a gyerek érdeke a fontos.

Ha látja, hogy a gyerek el van rendesen látva, testi, lelki fejlődése rendben, akkor ő is sokkal lazább.

2020. júl. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor volt amikor megszületett a baba. (Hétköznap 1x). Mi járunk hozzá. Kolleganőméknél soha nem ment fel ők mentek rendelőbe.
2020. aug. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!