Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pozitív kombinált tesztű...

Pozitív kombinált tesztű ember esetleg van errefelé?

Figyelt kérdés
Sajnos 1:26 arányban pozitív lett a Down tesztünk tegnap, viszont az értékeket egyesével megnézve mások eseteiben, nem éreztem annyira rossznak. A doki szerint a tarkoredő mégis sok (2.32mm) és egyedül a PAPP-A 0.251 MoM lett ilyen alacsony, a Szabad B-hCG 0.916 MoM. Nagyon elkeseredtem, és nem szakértőt keresek köztetek , csak olyan személyt, aki hasonló értékekkel mégis szerencsés végkimenetellel járt. Köszönöm !

2020. nov. 12. 05:46
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Hát, csajok, nagyon köszi , kicsit nyugodtabb lettem, de azért valamelyik vizsgálatra biztos elmegyünk. Prenatest vagy Nifty mennyi időn belül lett meg? Mármint az eredmény? Csak hogy remélem decemberben vagy addig megszületik az eredmény.. Jó lenne nem átvinni a félelmeket a jövő évre is...
2020. nov. 12. 09:44
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom most hogy működik, nekünk 2 éve még Németországba küldték a mintát elemzésre, így kb 2 hét volt az eredmény. (Prenatest)
2020. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a prenára 8-10 napot mondtak kb h megvan az eredmény de egy hét múlva már küldték az sms-t és az emailt hogy meglehet nézni és lehet tölteni.
2020. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknel az ertekeknel mint tarkoredo pontosan kellene tudni h mikor csinaltak a vizsgalatot hiszen egy het elteresnel mar mas a normal ertek.


Kedves Kerdezo! Elhiszem h lenne jobb helye ennek a penznek de ilyen eredmenynel majdnem h muszaj tovabbmenni es kivizsgaltatni, ha nem szeretnel beteg babat. Remelem minden rendben lesz, ha megvan az eredmenye barmelyik tesztnek, megirod?

2020. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Ja persze kedves utolsó , nem is úgy értettem, csak arra gondoltam, az első 2-3 hónapban elment az egészre 150-200e , és nagyon húzós a jövőkép így. Ma voltam kórházban , egy jó genetikai tanácsadó itt dolgozik a megyeszékhelyen, Ő az értékeimet átnézve egyrészt bizakodó volt, másrészt negatív egyben, Ő azt javasolta méhlepény mintavételre menjek Pestre, szerinte az ad igazi értéket. Végül megbeszéltük a párommal , és elmegyünk rá, ez jövő kedden lesz. Azt mondta ez a hölgy, hogyha a vérteszt (ha arra mennék) kijönne pozitívra , akkor igazából elkerülhetetlen ez a vizsgálat , ha meg fals negatív lenne és beteg lenne a baba mégis, az megint baromi rossz lenne. De természetesen írok bármi lesz ide, bárkinek jól jöhet még ez a történet. Ha pozitív kifejlete lesz, ha nem. De arra kérek mindenkit, az 1% vetélés - vagy fertőzés veszély kockázatát MOST NE hangsúlyozza, elég ez az egész egyelőre. Ha meg minden rendben ő vele, akkor a kis magzatomtól vettek el pár hét pozitív időszakot , mert hogy őszinte legyek, nem nagyon vagyok boldog most. És minden baba megérdemelné a boldog mamát. Remélem a legjobbakat... Bocsánat ha hosszú lett!
2020. nov. 12. 18:41
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp gondolkodj pozitivan es ismetelgesd magadnak h minden rendben lesz addig amig el nem hiszed. Szurkolok neked/nektek :)


14 es voltam.

2020. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Igyekszem 🙏🏼 Szívből köszönöm !
2020. nov. 12. 20:32
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok. Nekem is méhlepény biopsziám volt, ikrekkel, tehát 2x szúrtak. Be kell tartani, amit mondanak, és nem lesz baj! :) Drukkolok.

Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan.

2020. nov. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Uhhh #6-os, aki #18 is egyben xD te vagy az én emberem. Kérlek nagyjából elmondod mikre kell figyelni, illetve a levétel mennyire érezhető ? Azon kívül hogy szúrnak, mi történik?
2020. nov. 12. 22:38
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi az istenhegyiben csináltattuk. Ne egyél előtte közvetlen, nekem ezt nem mondták és rosszul is lettem utána. Lesz egy rövid ultrahang előtte, megnézik, hogy hol helyezkedik a méhlepény. Utána lefertőtlenítettek, aztán kaptam egy (kettő🙂) helyi érzéstelenítő szurit, utána egy jó hosszú tűt beszúrtak, egy nyomást éreztem, ahogy átszúrták a hasfalon, utána még egy nyomás, gondolom akkor szúrták be a méhlepénybe. Ezt végig kísérik uh-val, nézheted a monitort, én nem voltam rá képes. Felszívják a megfelelő mennyiséget, ezt nem is lehet érezni, utána benne hagyták a tűt a hasamban, amíg ellenőrizték, hogy elegendő cuccot szívtak e ki, végül azt is kihúzták. Végén csináltak egy gyors genetikai uh-t, mindent lemértek. Na ez volt a kellemetlen, mert nagyon nyomták a hasam. A teli gyomor és az izgulás miatt én rosszul lettem (hányingerem lett), de lefektettek a pihenő szobába, ott kellett 15 percet feküdnöm, majd mehettem a dolgomra. Aznap végig feküdtem, 3 nap után mentem dolgozni. Hétfőn csinálták, csütörtökön lett meg az eredmény, telefonon hívtak.
2020. nov. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!