Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 16 hetes terhesen a nőgyógyász...

16 hetes terhesen a nőgyógyász milyen vizsgálatot végzett? Az orgazmustól tényleg nyitott lehet a mehszáj?

Figyelt kérdés

Múlthéten voltam nála, megvizsgált engem, zárt méhszájat állapított meg (ritkábban és félve sexelunk, általában úgy hogy én nem élvezek el) , megnyomkodta a hasam, azt mondta minden oké.

A babára csak egy pillanatig nézett rá, hogy van-e szívhang, így nem tudom hogy mennyit fejlődött a 4 hét alatt, ami miatt picit csalódott vagyok.


Ez mellett persze iszonyú boldog hogy szép, erőteljes, jó ritmusú szívverése van.


Másnál ez hogy volt ebben az időszakban?


Az orvosom, akihez járok nagyon azt vallja, hogy ne piszkaljuk a babát, hagyjuk őt nyugton és tiszteljük meg annyival hogy nem bizeráljuk.. Mert hogy régen is ez volt, csak manapság felfordult a világ...



2020. dec. 7. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen indokolatlan havonta babamozizni meg méregetni a gyereket, a legtöbb orvos csak azért csinálja, mert több pénzt tud elkérni érte, meg alaposabbnak tűnik.

Egy normál terhességnél terhességmegállapító vizsgálat, 12 és 20 hetes genetikai uh és 30-32 hetesen szükséges vizsgálat, illetve egy gyors tájékozódás 36. hét környékén. Külföldön (nálunk fejlettebb országokban, nem a balkánon!) még ennyi sincs. A kötelező terhesgondozásban pedig csak a 12, 20 és 32 hetes szerepel.

2020. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Hát mi ugyanúgy szexeltünk szinte végig (bár mikor már elég nagy volt a pocakom akkor nem túl gyakran, de csináltuk), én mindig elélveztem, akár többször is, sosem volt ebből baj, nem fog ettől kinyílni a méhszáj, a babának sem lesz tőle semmi baja, csináljátok nyugodtan!
2020. dec. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Engem ez a 2 válasz már teljesen 'kielégített' 🤭, köszönöm szépen! 🤗
2020. dec. 7. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért a méhszáj ilyenkor még általában zárt (sokaknak végig), azokat szokták csak eltanácsolni, akiknél rálóg vagy közel van a placenta. De ha nincs ellene indok, nem görcsölsz az orgazmustól, akkor nyugodtan lehet szexelni. Máskor kérdezz rá a dokinál, nem fog pironkodni tőle.
2020. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Nagypn gàz, hogy turkàl. Ez fertőzèsveszèlyes :/ Többet àrt, mintha uh-val nèznè. Az uh adatai is csak becslèsek, felesleges emiatt pluszban ultarhangozni, a babànak kellemetlen lehet. A szextől nem nyílik ki a mèhszàj.
2020. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!