Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Aki császárral szült, a heg...

Aki császárral szült, a heg elvekonyodasat hogy követték?

Figyelt kérdés

Mivel nincs fogadott orvos így a körzeti nőgyógyászhoz jarok.

Megkérdeztem, mondta, hogy minden ultrahangkor kérjem, hogy nézzék meg.

Viszont én szonografushoz jarok magán rendelőbe .

Ő is figyelemmel tudja követni, vagy mindenképp menjek nőgyógyászhoz aki ultrahangozza?


Közeli a terhességem, két szülés között 18 hónap lesz. Nem tudom, hogy engedi-e a kórház és a (heg)állapotom a VBAC, vagy pedig Programozott császár lesz.



2021. jan. 14. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sose nézték. A magán orvosom se. Egyszer rákérdeztem és azt mondta, hogy nem is látszik.
2021. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked is ilyen kozeli volt a ketto terhesseg?
2021. jan. 14. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 hónap telt el az első 2 gyerek születése között, vbac baba a második. Egyetlen egyszer nézték a hegvastagságot, amikor bent volt 2 rezidens. A doki, aki uh-zott, elmagyarázta nekik, mit kell írni a papírra, ha a kismama császárt akar és mit, ha vbac-et... na ennyire számít a hegvastagság. 🤣
2021. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az szép! Engem tökre beparáztatott, hogy muszáj nézni, mert ha vékony és úgy próbálok vbacot akkor szétszakad, belső vérzés lesz, veszelybe kerül az életem, a babáé is ha bent van, stb..
2021. jan. 14. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A heget max a vége felé néznek.

Vvan akinek a 3mm határnál is rugalmas, nincs gond másnak 3 mm felett fáj jelez a test. Nekem 3-3 év van a császárok között. 2.nál 2mm tartott itt fenyegető hegszétválás miatt toltak a műtőbe. Menni alig bírtam. Most a 3.császárnál 4mm már fájdogált.

2021. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#1es vagyok. Nekem közelebbi volt, mint a tied. Császár után 5 hónap múlva fogant a lányom. Végül ő is császáros lett, de vele megpróbáltam a hüvelyi szülést csak nem jött össze sajnos.
2021. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!