Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után volt valakinek...

Császár után volt valakinek problémája a terhesség alatt a heg elvékonyodása miatt második trimesztertől?

Figyelt kérdés
Ma az ultrahangon kiderült, hogy a császár hege nagyon el van vékonyodva. Még csak a 25. hétben vagyok, a heg 2 mm körüli (bizonyos részén alatta :( ) Van akinek volt hasonló problémája? Sajnos nem sok infót találtam erről. A heg szétválása miatt aggódom. :(
2017. márc. 10. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt rendben volt az előző császáros hegem, viszont a vajúdás második órájában szétrepedt, azonnal toltak a műtőbe.

Inkább a vajúdás során sérülhet a heg, de nem törvényszerű, a dokid nagyon alaposan ellenőrizni fogja.

2017. márc. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az már biztos, hogy csak császár lehet újra, de sajnos most nem nagyon törődik senki vele. Csak annyit mondtak, hogy ha a legrosszabb bekövetkezne, a baba megfullad én meg vagy túlélem vagy nem. Ezért gondoltam, hátha valaki volt hasonló helyzetben és van doki, aki már találkozott ezzel a problémával.
2017. márc. 13. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!