Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felpuhult illetve elvekonyodot...

Felpuhult illetve elvekonyodott mehszajjal meddig lehet meg huzni?

Figyelt kérdés

3 hete meg semmi nem volt de multheti vizsgalaton kozolte az orvosom hogy el van vekonyodva es fel van puhulva. Megkaptam a 2000 besorolast is. A fiam mar tobb mint 2 kilo es fejjel lefele van. Ezenkivulerzek nemo fajdalmat az alhasamban iletve feszulest valamint ha par metert megyek akkor az egesz hasam feszul.

Szerintetek meddig huzom meg vele?

33hkm



2017. febr. 6. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja tudni neked megjosolni. Nekem a 36.heten volt 1 ujjnyira nyitva es 1cm-re megrovidulve, es csak 39+3 szultem.
2017. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 23 héttől így vagyok mint te csak nem rövidült hanem kinyilt a külső és fel is puhult 3110 az értékem. Most 31 hetes vagyok sok pihenés magnézium! Sajnos nem tudni, meddig lehet így huzni! Tényleg pihenj bal oldalt fekve a legjobb, mert mivel fejvégű így nem nyomja a baba feje a méhszájat!
2017. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!