Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Túl korai nőgyógyászati...

Túl korai nőgyógyászati vizsgálat tényleg okozhat vetélést?

Figyelt kérdés
Anyósom azt mondta, nehogy a pozitív teszt után elmenjek orvoshoz, mert több olyan nőt ismer, akik 2-3 hetesen (fogantatástól) elmentek vizsgálatra és elvetéltek miatta.
2021. febr. 2. 19:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, abban megnyugtattatok, hogy nem baj ha nem megyek azonnal orvoshoz, ebben kicsit bitonytalan voltam 😊

Leginkább a méhen kívüli terhesség miatt, de ha mindenki azt mondja, hogy nem kell aggódni, akkor nem aggódok 😊


Jajjj tele van bizonytalansággal ez az első terhesség buli 😄

2021. febr. 3. 09:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Én rákszűrésen voltam és figgátlót iratni(egy hét múlva vártam a mensim) megcsinálta a vizsgálatot. Semmi gond nem volt.

Vártam h megjöjjön (h elkezdjem szedni a bogyót) de nem jött meg. Teszteltem. Erős pozitív lett 🤗😄

2021. febr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#10: ez a tudományos kutatási és kommunikációs módszertan laikusok általi totális félreértésére alapuló feltételezés. Egy tudományos kutatás eredményében a kutatók soha nem azt állítják, hogy például az uh káros hatása teljesen ki van zárva, mert valaminek a nemlétezése nem bizonyítható. Nem bizonyítható az, hogy a budai várnegyedben nem élnek rózsaszínen világító unikornisok. Csak az, hogy ilyet még soha, senki nem látott, létezésüket évtizedek alatt sem sikerült igazolni. Az uh kapcsán is egy kutató csak annyit ír és írhat le, hogy az uh-használat x évtizede alatt a vizsgált x tízezer személy tekintetében, összehasonlítva az uh-val nem vizsgált személyekkel, nem sikerült kimutatni olyan egészségkárosodást vagy akár változást, ami az uh-használattal függ össze. Laikusra lefordítva ez azt jelenti: nem mutatható ki, hogy az uh-nak bármilyen káros hatása lenne
2021. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!