Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség valószínűségét...

Korai terhesség valószínűségét mondott a nőgyógyász, és az ultrahang is. De a nőgyógyászati vizsgálat után már aznap este elkezdtem pecsételően vérezni. És másnap reggel véreztem, vérdarabosat és egész nap fájt a hasam. Elvetéltem?

Figyelt kérdés
Ha spontán vetélésem volt, akkor mikor sikerülhet leghamarabb újra a bébi?Lehet próbálkozni újra a bébivel ilyenkor?

2012. szept. 24. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem menj el dokihoz és nézesd meg.
2012. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megvárnám míg elmúlik a vérzés és simán újra próbálkoznék.
2012. szept. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Először is azonnal rohanj a dokihoz. Minden óra számít. Talán még gyógyszerekkel meg lehet menteni a megtapadást (duphaston, ultogestan).

Ha viszont elvetéltél, ezt is a dokinak kell megállapítania, ő tudni fogja mit lehet tenni, várni kell-e. Én a 4. hétben vetéltem el, tehát nagyon korai vetélésem volt. És bár újra próbálkozhattunk, de a peteérés és az endometrium vastagodása desszinkronizálódott, tehát esélyem sem volt a teherbeesésre. Ez azonban pár hónap alatt rendbejött magától (mondjuk méhpempővel rásegítettünk), vetélés utáni 3. hónapban babás maradtam. :-)

De mindenképpen menj orvoshoz!

7+6hkm

2012. szept. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Ez a Rohanj orvoshoz azonnal-kiakasztó.Mért hiszi azt mindenki, hogy ha vérzik és elrohan azonnal az orvoshoz akár pozitív tesztel is, hogy egyből azonnal babamegtartó gyógyszereket kap??Sajnos nagyon sok orvos addig ki sem írja míg egyértelművé nem válik a terhesség.Inkább hazaküldenek azzal, hogy már nem lehet segíteni mert elkezdődött,de nem tudott beágyazódni stb szövegek...
2012. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem "rohantam" az orvoshoz és el is ment a baba. Nem tudom, hogy amúgy megmaradt volna-e, ezt már soha nem fogom megtudni. Viszont a bűntudat egy életre megmarad.
2012. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 barackvirág 5 ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel igen,sajnos elvetéltél...Én is így jártam.Jún20-án (5 hetesen) vérezgettem,élénkpirosan és darabosan görcsök nélkül.21-re el is múlt a vérzés.Persze 20-án azonnal orvoshoz rohantam,pihenést javasolt,2*1 Duphastont és 3*1 MagneB6-ot írt fel.1hét múlva kontrol.Vissza mentem a 25-ei hcg eredménnyel,ami negatív volt:Az orvos is azt mondta ultrahangvizsgálatkor nem látja a terhességet,se petezsákot se semmit.Felszívódott a terhesség,és ki is tisztultam,nem kell miss abortuszra mennem.minden rendben van velem Pihenjek sokat.Azzal biztatott:Nagy rá az esély hogy a baba nem lett volna egészséges és kilökte a szervezetem. Jún.30án együtt voltunk a párommal Aug13-án 6 hetes terhes voltam volt szívhang is embrió is.Ezen a hétén vagyok 12 hetes és makk egészséges a baba. Vagyis mi vetélés után 10 nappal voltunk együtt és egyből terhes lettem megint.
2012. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!