Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Azoktól kerdeznek akik valaszt...

Azoktól kerdeznek akik valasztottan császárral szültek, hogy valasztottatok orvost?

Figyelt kérdés
Valaki ajánlotta az orvost, és tudtátok hogy támogatja az ilyen jellegű kerest? Vagy egyenesen megmondtatok, hogy azt szeretnétek? Milyen indok szerepelt a javaslatban?Mennyiért vállalta?

2021. febr. 6. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ismerős ajánlotta az orvost, aki 3-szor szült nála császárral. (De nem emiatt válaszottam őt.)


A 7. hónap körül utaltam rá, hogy nem tragédia, ha császár lesz a vége. Már akkor is nagy volt a babám, és még be sem fordult, így logikusan hangzott.


A szüléskor, mivel nem tágultam, és több, mint 4 kilós volt a kisfiam, egy percig sem hagyott a dokim szenvedni.


Negyed órás műtét után lett meg a kisfiam, gyorsan fel is épültem utána.


120 ezer volt.

2021. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk van egy orvos 90%-os császáraránnyal (túlzás, de kb) Eléggé egyértelmű, hogy aki császárt szeretne, hozzá megy. Kb csak ügyeletben nem vág a doki, szóval aki őt választja az nem véletlen. Szerintem mindenhol van olyan orvos aki nem annyira ragaszkodik a természetes szuleshez.
2021. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj hogy fogalmam sincs honnan lehet ilyen infókat megtudni, mert nincs ismerősöm akinek mostanában született gyereke.
2021. febr. 7. 06:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Ilyesmit csak névtelen fórumon írunk le:)


1-es vagyok.

2021. febr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En meg 2-es. Írd ki a Mucsaröcsögén szülök face csoportba, hogy írjon privátban, akinek van infója arról, kit lehet rábeszélni egy kis császárra. Fognak valószínű írni. Persze nyilván a nyilvános helyen jól beszólnak. De nem kell vele foglalkozni. Esetleg itt is kiírhatod, mert lehet lesz pont szerencséd.
2021. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4. Kezdem észrevenni :D

5. Hát igen benn vagyok olyan mucsarocsogen szulok csoportba is, és figyeltem a posztokat, de pont csak azt kérdezi ott mindenki hogy ki nem csaszaroz, névvel meg nem szeretném ott megkérdezni.

Hát akkor megkerdem a nőgyógyászt legközelebb...

2021. febr. 7. 12:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan ismerős anyukát kérdezz, akiről tudod, hogy császárral szült.


Amúgy az se lett volna baj, ha hüvelyi úton születik a kisfiam, de nekünk jobb volt így.


Az meg, hogy ilyen gyorsan gyógyulok utána, álmomban sem gondoltam volna. A sebem is szép lett, alig látszik, minden más érintetlen odalenn.


(1-es vagyok.)

2021. febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen? Pont az az egy a félelmem egyébként hogy majd korlátoz a sportban / erőteljesebb munkában a seb hosszabb távon, de akkor ez sem törvényszerű. Köszi a tapasztalatot!
2021. febr. 7. 12:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Sportolok ezerrel:)


Meg kell várni a teljes gyógyulást, addig csak az intenzív sétát mertem bevállalni. Kb. másfél év múlva kezdtem rendesen súlyzózni, kb. 2-3 hónap alatt jött vissza a formám. Az izmok emlékeznek.

2021. febr. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!