Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 2 hónapos kismamák, akik nem...

2 hónapos kismamák, akik nem magánrendelésre járnak! Nektek is kellett felelős személyt választani? És választottatok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogy miért hozták a törvényt, ha azóta se azonos a terhesgondozás menete az ország különböző pontjain...


Nálunk a körzeti védőnő elirányított a körzeti nőgyógyászhoz, aki megcsinálta a kockázatbesorolást (magas) és már meg is volt a "felelős személy".

2015. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp kell. Ha alacsony kockázatú akkor választhatsz szülésznőt.
2015. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És akit választasz, annak fizetned kell? Vagy csak úgy ingyen elvállalja a felelősséget akár szülésznő akár orvos?
2015. nov. 9. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Az sztk-s orvos szerintem ingyenes. A szülésznő nem tudom hogy működik. Én magánrendelésre járok a dokimhoz így fizetős.
2015. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez micsoda pontosan? Kérte a védőnőm, h az orvosom töltse ki a rizikó besorolást, de elfelejtette, legközelebb a 16. héten megyek, ez gond? 11hkm
2015. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász megállapítja hogy alacsony vagy magas rizikójú a terhesség. Ha alacsony akkor eldöntheted hogy nőgyógyász csinálja a terhesgondozást vagy szülésznő. Ha magas akkor csak nőgyógyász lehet a terhesgondozást végző. Ezt jelenti a felelős személy.
2015. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, ezt mind értem, amit írtatok, le van írva a tájékoztatón is. Tudom, hogy választhatok szülésznőt is. De nem azt szeretnék, mert nem is ismerek senkit. Na de a lényeget nem tudom. Ha választok vkit, az fogadott orvosnak számít? És csak akkor járhatok hozzá ha megválasztom? Mert fizetni nem akarok senkinek az biztos.
2015. nov. 9. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a körzetes nőgyógyász az sztk-ban ingyenes.
2015. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!