Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogy választottad ki a gyereke...

Hogy választottad ki a gyerekedhez passzoló iskolát?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 06:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem válogattam. A körzetibe ment mert az volt az egyetlen logikus döntés.
2021. jan. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Van a közelben egy iskola, gyalog 3 perc. Nem is keresgettem tovább.
2021. jan. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Altalanosban 1-4ig nem kell tulgondolni. Kozel legyen, legyenek baratai, kedves legyen a tanito.
2021. jan. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Az iskola legyen jól felszerelt, jól karbantartott kevesebben legyenek és erős legyen az oktatás szigorú tanárokkal és szabályokkal, majd megköszöni.
2021. jan. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Mi tanító nénit választottunk.
2021. jan. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Az óvoda melletti suliba mentek, szerencsémre a híre is jó. A 2-3 tanítónéniből igyekeztem a szimpatikusabbhoz kerülni. Eddig mind jól sült el.
2021. jan. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Elmaradott térségben élünk, így fontos a tanulás, az iskola. Így mi 48kmre hordjuk egy alapítványi suliba.

Kevesen vannak, kis létszámú osztályok vannak, szigorú tanárokkal sokat követelnek.

De így lesz esélye a jobb életre, jobb suliba bejutni.

2021. jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Én is hasonló véleménnyel vagyok de úgy néz ki ez már nem menő🥴
2021. jan. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

A közelünkben van egy nem állami iskola. Egyik óvodástárs testvére járt már oda, így az anyukától tudtunk informálódni. Továbbá voltak ún. "sulikóstolók", vagyis délutáni foglalkozások az iskola iránt érdeklődő gyerekeknek, amikor a leendő tanító nénijük foglalkozott velük, miközben másik teremben az igazgatónő beszélt a szülőknek az iskoláról. Gyerekünknek tetszett, nekünk szintén, úgyhogy máshol nem is érdeklődtünk.

Pláne, hogy olyan közel van, még közelebb, mint a körzetes állami!

2021. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Ne az iskola passzoljon a gyerekhez, hanem a tanítónéni. Újra őt választanám, akkor is, ha máshol lenne... és ha menne, vinném utána a gyerekemet.

Nem az iskola számít!

2021. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!