Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák! Melyik genetikai...

Kismamák! Melyik genetikai szűréstípust és melyik rendelőt választottátok?

Figyelt kérdés
Mivel kisbabám lesz mindenképp szeretnék menni szűrésre de fogalmam sincs hova (RMC, G1, Istenhegyi...)

2015. jún. 4. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Rózsakertben voltunk.
2015. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kombinált teszt, Genium, Timmermann doktornál.
2015. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kombinált teszt, Istenhegyi út, dr Lintner Balázs. Profi volt.
2015. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Istenhegyin voltam kombin is, meg 18. heti uh-on is.
2015. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kombináltra akartam menni a istenhegyire,de el lettem számolva a kötelező 12heti uh-án már 13+6napos voltam és rá 4napra volt időpontunk a kombináltra ,amiről így uh vizsgáló szerint és a istenhegyi szerint is le késtünk..10-én így 4es tesztre megyek a hepinethez.

2015. jún. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én magánrendelőbe jártam vizsgálatokra, és oda jött Dr. Lintner Balázs, aki egy cukipofa! :) Természetes profin megnézett mindent. Én csak az ultrahang vizsgálatot kértem, a vérvételt nem.
2015. jún. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen hogy írtatok. Jövő héten találkozok a választott dokimmal őt is megkérdem. De ezek szerint akkor általában elégedettek voltatok a különböző helyszínekkel és szűrésekkel. Köszi!
2015. jún. 10. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!