Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi lehetett? Van olyan hogy...

Sankarea kérdése:

Mi lehetett? Van olyan hogy egyszer szivárog a víz többet nem?

Figyelt kérdés

Kb 2 napja fájt a vesèm, zuhanyzás közben zselés váladék jött fehér, nyúlós, eddig is előfordult már terhesség alatt csak kisebb darabokban. Fürdés után le ültem törölközni majd kb 10 perc múlva fel álltam és éreztem h valami folyik, majd kézzel is meg néztem víz szerű folyás, törölközőn még 2 foltot hagyott aztán elmúlt.Aznap éjjel semmi folyásom nem volt több. Tettem be magzatvîz szivárgást jelző betétet de nem színeződött el.Az fordult meg a fejembe, hogy Lehetett egyszeri magzatvîz szivárgás, Vagy inkább vizelet lehetett a vese fájás miatt.

Azóta sem jött semmi még az a nyálkás trutyi sem.Orvoshoz csak holnap kaptam ipt.Ha magzatvîz lenne akkor az szivárogna most is gondolom A baba mozog aktív. Előző terhessègeknèl nem volt ilyen és aggaszt hogy esetleg mégis magzatvîz lehetett. Inkontinenciám is van az előző terhességek óta,de eddig ilyen nagy folyást nem tapasztaltam.Csináltam vizelet teszt csíkot is semmi elváltozást nem mutatott. Elōre is köszönöm a válaszokat

30 hetes vagyok



2021. febr. 8. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha magzatvíz lenne, folyamatosan szivárogna. Lehetett pisi, folyás vagy akár nyákdugó is. Nekem pl nem egyben jött ki a nyákdugó, hanem teljesen elfolyósodva, én is azt hittem rá, hogy magzatvíz, de nem az volt.
2021. febr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A nyákdugóm mind 2 szülèsem előtt elment és utána görcsöltem is. De az kicsit kocsonyásabb volt és volt mindkettőnèl vér benne. Vagyis a lányomnál ilyen rózsaszín hajszál ér szerű. Azóta nem jön semmi folyás még mindig. Nem görcsölök.csak a vesèm fáj még mindig. Az sem olyan vészes mint tegnap de azért fájdogál.
2021. febr. 8. 08:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg ilyen nyák volt már terhesség alatt nekem ilyen jellegű, szagtalan volt teljesen. Akkor antibiotikumot írt a doki mert bakteriális fertőzésem volt. Ezért is kértem időpontot de csak holnap tud fogadni. Szerintem felmehetett vmi fertőzés a vesèkhez. De azt a folyást akkor sem tudtam hova tenni.
2021. febr. 8. 08:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1x szivárgott csak.


Reggel csináltam a szendvicset, és egy kb 1deci valami elfolyt. Annyi, hogy az alsóm meg a nadragom átázott, több nem.

Amúgyis mentem nst-re, ott szóltam, küldtek is fel a szülészetre.

Megvizsgáltak, manuálisan, kijelentették az nem folyhatott.

Reggeltől estig a megfigyelőbe voltam, ott könyörögtem, egy uh-t csináljanak már...


Előző nap csináltak, akkor jó volt a magzatvíz mennyisége.


Este a váltó orovos volt hajlandó végre megultrahangozni, ki is akadt, mert valóban vészesen kevés volt a magzatvíz, azzal a lendülettel burkot is repesztett, inditotta be a szülést.

2021. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
te jó ég én még csak 30 hetes vagyok :( :O nekem nem ázott át semmim ugye pont meztelen voltam,de nem volt jelentős mennyiség és hamar abba maradt.És addig rendesen mozgott is a baba attól független hogy kevés volt a víz? Mert nekem nagyon aktív most is .
2021. febr. 8. 09:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem vettem észre változást a mozgásában. Max picit lassabb volt, de nem biztos ez sem.

Nekem kiírt elött 2 nappal volt ez, másnapra lett meg a fiam.


4#

2021. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez nem valami bíztató :(
2021. febr. 8. 10:19
 8/8 A kérdező kommentje:
Hálisten nem az volt!! Bővebb hüvelyi folyás, hüvely kúpot és antibiotikumot kaptam rá. Ha valaki így jár legközelebb ne parázzon be egyből mint én a doki szerint folyamatosan érezni fogom ha magzatvîz szivárog.😅😅
2021. febr. 12. 06:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!