Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha nem magánrendelőbe jársz...

Ha nem magánrendelőbe jársz vizsgàlatokra, hanem a kórhàzba, akkor hol várakoztok?

Figyelt kérdés

Nektek hol kell vàrakozni?

A szakambulánciára hívtak, első alkalom volt. Ebben a kórhàzban még sosem voltam, mert nem rég költöztem ide, de kért az orvos, ha megérkeztem hívjam fel. Nem vette fel első alkalommal, 10perc múlva próbàlkoztam újra, majd flegmán közölte, hogy mindjárt jön, türelem, közben hümmögött a telefonba.

Félóra után sem történt semmi, csak a hidegben várakoztam.

Nem ezzel van problémám, csak tényleg első alkalommal voltam ott, mondhatta volna akàr a második hívásnàl, hogy lehet több időt vesz igénybe, mire be tud hívni.

Engem csak az érdekel másnál is történt így?


Azért mentem volna az adott dr.nőhöz, mert sokan dicsérték, de a bunkózása a telefonban, és a 40perc várakozás szabadtéren, eléggé kiábrándított. :( Ma mentem volna az első vizsgálatra, lehet érzékenyebb is vagyok emiatt, de nem vártam tovább.

Kèsőbb hívott, hogy keres engem bent, és sajnálja.


Nektek ez normális?


2021. márc. 11. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha éppen téged vizsgál és felveszi a telefont az jobb? Vagy ha bemész, mert vérzel félidős terhesen és helyetted egy egészséges kismamát keresgél? Szarul jött ki a lépés, de orvosoknál ez mindig benne van a pakliban. Nekem többször is volt, hogy magánrendelésen sem volt ott a dokim, mert műtenie kellett vagy szült egy kismamája és ilyenkor nem is mindig van kapacitás végigtelefonálni a pácienseket.
2021. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy korhazban jobb esetben van portas, meg katonak akik megmerik rogton a lazad, kezfertotlenites utan mehetsz be. Na ott megkerdezik azt is hogy hova szeretnel menni, es ha nem tudod, meg meg is mondjak a papirod alapjan. Legalabbis itt Fehervaron igy mukodott meg 1 hete, amikor kontrollon voltam csonttoressel.
2021. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem a vàrakozással volt problémám, csak akkor tájékoztatott volna arról, hogy még több időre van szüksége.

És nem, nem mondta, hogy menjek be még a hívás után sem.

Az első hívásnál volt, hogy jelezzek neki, ha már a bejàrathoz értem, ahol a katonák àllnak.


És termèszetesen nem vàrom el, hogy egyből ugorjon, ha hívom, mert tényleg szülésben van vagy rosszul lévő kismamát vizsgàl..

Szimplàn csak az volt a bajom, hogy be sem hívott, hogy bent vàrakozzak, ès több mint félóràt kint töltöttem..

2021. márc. 11. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
És megártott a friss levegő? 🤣
2021. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Covid nèlkül is 1-1,5 ht vártam pedig időpontom volt.

Sztk-ba nem kórházba jártam.


( magán is ennyi időblett volna, csak utazásra ment volna az idő)

2021. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk be lehet menni ha van időpontod és bent a váróba várakozni.

A kovidnál, ahol kikérdeznek kipipálják a neved, hogy megjöttél és mehetsz be.

2021. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Azért elég életképtelen lehetsz, én biztos megkérdeztem volna a portán, vagy bent az épületben, hogy az XY szakrendelés/szakambulancia hol található - de, talán ha van a kórháznak honlapja, ott is megtalálható.


Nem a szabadban várakoztam volna.

2021. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én magánba jártam. Hiába fizetős, covid miatt minden kisnamának az utcán kellett várakozni. Kiszóltak, amikor következtem. Az épület elé tettek ki székeket.
2021. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most 2 helyre járok. A fejér megyei kórházba, oda a kötelező uh-k miatt, illetve egy kisebb városi sztk-ba, oda a terhesgondozás miatt.


Mind a 2 helyen időpontra, 1bizonyos orvoshoz.


A kicsi sztk-ba odamegyek, aláirok, lázat mérnek, mehetek a rendelő ajtaja elé, ahol kb már hivnak is be. Sose vártam.


A kórházban lázmérés, fertőtlenítés, megkérdik hova megyek, majd mehetek a rendelő ajtaja elé.

Itt rend szerint vagy 30an várnak összetömörülve, és minimum 2és fél-3 órát rá kell számolni....

2021. márc. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztk-ban simán csak bementem a váróba és ott várakoztam. Magánban volt olyan, hogy az időpont előtt 5 perccel mehettem csak be. De én azt nem értem, hogy miért nem mentél be? Úgyis be kell jelentkezni, kismamákat nem szoktak elzavarni. Valami padra vagy székre csak megengedték volna, hogy leülj ameddig az orvost várod. És elhiszem, hogy meguntad a várakozást de bunkóság volt szó nélkül lelépni, főleg ha ezután oda fogsz járni. Legalább egy sms-t küldtél volna.
2021. márc. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!