Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 9 hetesen az első trimeszteri...

9 hetesen az első trimeszteri labor, 10 hetesen az első védőnői találkozó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem lesz korai,ha 9 hetesen csináltatom meg az első labort? Beszéltem ma a védőnőmmel, mondta, hogy előtte csináltassam meg, mielőtt találkozunk, hogy tudjunk már vele dolgozni. (Nőgyógyásztól kaptam beutalókat)


Illetve kérhetek tapasztalatot a labor vizsgálatról? Tudom, semmi extra, de mennyi idő alatt jött meg az eredmény, milyen volt az első cukorterhelés, stb. Első baba, úgyhogy minden infó hasznos lehet! :)



2021. ápr. 20. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Első trimeszterben nincs cukorterhelés, csak 24 hetesen.


Én a 10.héten csináltattam meg. Nincs erre kikötés mikor, csak az első trimeszterben legyen úgy tudom.


Maga a labor 2munkanap múlva fenn volt ügyfélkapun. A vercsoportvizsgálat szintén.


Az ami hosszabb volt, majdnem 2hét, az a hepaB szűrés volt. Azt nem a labor, hanem az antsz csinálja.


16hetes vagyok.

2021. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 9 hetesen voltam laborban, mert pont akkor kellett tsh-t is nézetnem. Szóba is került a nőgyógyásszal előtte, azt mondta, teljesen jó. Védőnőnél meg 11 hetesen voltam.

Az eredmények nagy része aznap/másnap megvolt, a többi is egy héten belül. Csak sima vérvétel, semmi extra.

2021. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!