Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nekte.k a háziorvos mikor...

Nekte.k a háziorvos mikor töltötte ki a kiskönyvbe a rá vonatkozó részeket? Hanyadik héten?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 16:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha, nem mentem háziorvoshoz egyáltalán.

Viszont az összes orvos a rá vonatkozó részt minden terhesgondozás elején megnézte, és ha hiányzott, akkor kitöltötte. Szóval az első olyan alkalommal, amikor már van kiskönyved és úgy mész a háziorvoshoz, akkor fogja kitölteni. Hogy ez mikor lesz... Nekem csak a 13. hétre lett kiskönyvem, mert a 9. héten lett orvosi papírom a terhességről, és utána meg jött a karácsony és a védőnőm szabadságon volt egy hónapig :| Senkit nem érdekelt az ég egy adta világon, szóval egészen biztosan nem leszel vele elkésve.

2021. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Soha. Egyik terhességem alatt se jártam a háziorvosnál. Semmi se indokolta. Ekg máshol volt, tp-re nem ő vett.
2021. ápr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én most 17 hetes vagyok és az oltások miatt nagyon elfoglalt a háziorvosom. A védőnővel megbeszéltük, hogy miután a beutalókat nekem kiadja a nőgyógyász, a háziorvoshoz nem sürgős elmennem.
2021. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én voltam házi orvosnál, de a kiskönyvet egy az egyben a védőnő töltötte ki.
2021. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még nem voltam ,20 hetes vagyok.
2021. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A 12. hét környékén. Azért mentem hozzá, mert amúgy is, mentem volna, ugyanis ő vett táppénzre veszélyeztetett terhesség miatt.
2021. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmikor mert nem voltam nála egyáltalán a terhességem alatt.
2021. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Off

Akik nem mentek a háziorvoshoz, ki adott nekik beutalót vérvételre meg ilyenekre?

2021. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

10. Héten


Utolsó, mindenre a nőgyógyász adott

2021. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mmint annak ellenere, hogy voltam a házidokinal a 10. Héten
2021. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!