Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Diákmunkához egészségügyi...

Diákmunkához egészségügyi kiskönyvbe milyen vizsgálatok kellenek, kell hozzá háziorvosi beutaló?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ,mert a gyerekorvosom szabadságon van és sürgős lenne:S
2012. júl. 28. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:

a kis könyvben a házi orvos csak lepecsételi hogy minden oké veled, dolgozhatsz... nem fog megvizsgálni, persze ha nincs semmi gondod...


beutaló nem kell sehova, ha egészséges vagy...

viszont tüdőszűrőt szoktak még kérni, oda kell majd elmenjél...de oda se kell beutaló, viszont azért majd fizetni kell.

2012. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Óó nagyon köszönöM:)) viszont mivel a háziorvosom szabadságon van , a helyettese meg a szomszéd településen,és házhoz jön ,de gonodlom ilyen esetnél nem,mit tudok tenni? az SZTk-ban (egészségházban,ott ahol a tüdőszűrést csinálják) nem tudják ezt nekem belepecsételni ?
2012. júl. 29. 00:29
 3/3 anonim ***** válasza:

hát az a helyzet, hogy az SZTK-ban szerintem nem pecsételik le, de ha én beteg voltam és szabadságon volt az orvosom akkor a másik ügyeletes orvoshoz mentem, szóval szerintem egy próbát megér, hogy te is elmenj oda!


De igazából attól függ az egész, hogy mikor kell leadnod a kis könyvet?? Mert ha nem olyan sürgős megvárhatod a saját házi orvosodat szerintem.

Mert a tüdőszűrő eredménye is kb. 1 hét lesz!

De mindenképpen kérdez utána hogy tüdőszűrő leletet kell vigyél vagy sem, mert ha nem kell, felesleges elmenned!

2012. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!