Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszprémiek! Ha a magánorvosom...

Veszprémiek! Ha a magánorvosom csak csütürtökön tudna leghamarabb fogadni, de nekem ma kéne a vizsgálat, bemegyek a kórházba papírok, időpont nélkül, úgy is megvizsgálnak?

Figyelt kérdés
Valószínűleg terhes vagyok, bár ezt a teszt még nem mutatja, nálam később mutatta az előző babát is, és progeszteronpótlás mellett görcsölök és barna folyásom van, ha bemegyek, meg fognak vizsgálni így, vagy esélyen sincs? Illetve valaki tudja, hogy ma rendel-e dr Gáspár Levente?
2015. szept. 7. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor ne kórházba menj, hanem az SZTK-ba. Húzz egy sorszámot, várd ki a sorod, és mondd el az orvosnak, mi a helyzet. Ő meg vagy megállapítja a terhességet, vagy nem.



De ha negatív a teszt, akkor miért gondolod, hogy terhes vagy?

2015. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha negativ a teszt, akkor surgossegin egy orvos sem fog foglalkozni azzal, hogy barnazol, gyogyszert meg plane nem kapsz a semmire. Meg ha valoban terhes is lennel, azt meg az uh-val sem tudnak megallapitani, tehat nincs mas hatra, mint kivarod a csutortokot, vagy elmesz az sztk-ba ahogy az elso valaszolo vazolta, es kersz egy hcg hormon vervtelt ami megallapitja hogy terhes vagy e vagy sem. Onnantol majd az orvos donti el, hogyan tovabb. De te most amugy a semmire szeded a progipotlast???? Mert addig nem is fog megjonni. Szerintem hagyd abba, mert felelslegesen megkavarod a szervezeted, nem valoszinu, hogy terhes lennel!
2015. szept. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10es teszt alig láthatóan lett pozi, 25-ös még nem, előző terhességből számolva kb holnap-holnapután kéne kimutatni a a tesztnek, előző hónapban is volt baba, de hcg nem sajnos... ekkor írta fel az orvos az utro-t :/ ezzel nem tudom, h tudnak-e kezdeni valamit, csak reménykedek... onnan tudom, hogy van terhesség, mert egyrészt érzem (tudom, ebben sokan nem hisznek), és beágyazódáskor enyhe barnás folyásom volt, ami alap esetben nem szokott lenni, ekkor kezdtem el a progeszteront szedni. Olvastam arról, ha a baba ha az apa vérét örökli, szülés, vagy terhességmegszakítás után kezelést kell kapnia, különben sorra fog elvetélni az anya a jésőbbiekben, és mivel nekem már volt egy megszakításom fejlődési rendellenesség miatt, félek, hogy ez is ok lehet a mostani sorozatban (nem nézték meg a pici vércsoportját), de ennek nem néztem jobban utána. Most bemegyek, és meglátjuk mi lesz, de szerintem sajnos most sem marad meg a baba :(
2015. szept. 7. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiváncsiak vagyunk, ird majd meg mit mondtak odabent.
2015. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kórházban kb annyi volt, mint amit vártam (amúgy ez az sztk-s rendelés), bunkó fiatal csaj lenézően beszél az emberrel, találtam eg magánorvost, aki ma rendelt, elmentem hozzá, eddigi legjobb tapasztalatom magánorvossal, sok tanácsot adott, mindenre figyelt, stb... lényeg a lényeg, baba sajnos nincs, de tovább fogunk próbálkozni és megvan az az ember, akihez szívesen visszamegyek legközelebb, ha már összejött... Majd legközelebb...
2015. szept. 7. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:
És ki az? :-)
2015. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Dr. Lövei Péter, de ha nem magánorvosként keresed fel, ugyanúgy viselkedik, mint a többi orvos. Viszont itt Veszprémben a magánorvosok elég szűkszavúak, de ő egy pozitív csalódás vot, nem csak egyszavas válaszokat adott, és árban is egész jó...
2015. szept. 14. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!