Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi a velemenyetek? 12,3mm...

Mi a velemenyetek? 12,3mm petezsak

Figyelt kérdés
Sziasztok. ma elvileg 6+0 hetes lennek. Tudom az ovumat, kb 15/16 ciklusnapon tortent. Viszont ma csak szabalyos petezsak volt 12,3 mm - se szikholyag se emrbrio. Szerintetek van meg esely? a doki 1 het mulva hivott visza.

2021. máj. 20. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező. Miujság van Veled? Ugyan ebben a cipőben járok 😔 Sajnos volt már 2 vetélésem is. Holnap megyek újra uh-ra de nagyon félek
2021. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, ra egy hetre ott volt a bebi, 6mm es vert a szivecskeje. ma mar 8+1 hetesek vagyunk :). Szoritok neked is, bizzal es jo lesz
2021. jún. 4. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, Voltam csütörtökön ❤ 13mm és minden rendben.Én is 8hetes vagyok 😊😊😊 Nagyon szépen köszönöm válaszod, vigyázzatok magatokra!!!
2021. jún. 5. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!