Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kecskeméti anyukák... A...

Reny2020 kérdése:

Kecskeméti anyukák... A 12hetes vizsgátra kell egy utrahang és vérvétel. A kérdésem az hogy el fogadják a kiskönyben lévő beutalót vagy külön kell kérni és idő pontot is? Uh ra 10ére van időpontom..

Figyelt kérdés
Mert totál össze vagyok kavarva... Amit ki adott nyomtatványt azon is rajta van hogy elfogadják a kis könyvet ha a doki hiánytalanul kitöltötte, én is ebben a hitben voltam.. De a védőnő ma totál össze kavart... Hogy kell egy beutaló de orvos szerint nem kell elég a könyv... Akkor most mi az igaz? Ha uhra van időpontom ott meg csinálják a vérvételt is nem.? Vagy külön kell idopont oda is? Jó lenne egy normális válasz.. Mert már sík ideg vagyok... köszönöm
2021. jún. 4. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahol adták az UH-ra az időpontot, őket hívd fel. Bár nekem a vérvétel már a 10. héten megvolt, nem az UH-val együtt csinálták, de elég lett volna a kiskönyv. Ettől függetlenül elmentem háziorvoshoz beutalóért, mert olyan dolgokat is megnézetett, amik a kiskönyvben nem voltak benne (pl. toxoplazma).

Egyébként nyugi, ha ilyen dolgokon felidegesíted magad, pokol lesz a terhességed.

2021. jún. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi.

Úgy lesz, hogy lehet, hogy a portán meg kell mutatni a kiskönyvet, de ez portástól függ. Nekem volt hogy kérték, volt, hogy nem.

Bemész, a recepción bejelentkezel, ott kell a kiskönyv. Utána elmész a terhesgondozóba (ezt el fogják mondani) és ott kapod majd meg a beutalót a vérvételre.

Neked külön nem kell vinned semmit, csak a kiskönyvet, meg esetleg egy időpontot igazoló papírt vagy e-mailt (egyik portás kérte tőlem egyszer).

2021. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaa várjál most olvasom a kérdés második felét. Igen kell külön időpont a vérvételre is ugyan arra a napra. Először vérvételre kell menned, utána uh. De külön beutaló nem kell, ott adnak!
2021. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm..mert én is úgy voltam hogy a beutaló az a kiskönyv. Rá is van írva 300napig érvényes.. Kértem a Kecskeméti kórház oldalán terhes gondozás 12ik heti ultrahang vizsgálat időpont.. Ki is nyomtattam azt a papírt amit vissza küldtek e-mailben hogy meg van erősítve ez az időpont.. Június 10-én 9:20ra.. Rá is van írva hogy a kiskönyvben lévő beutaló jó ha ki van töltve... Csak a védőnő kicsit össze zavart hogy most akkor mi külön beutaló vagy a vérvételre kell külön? Háziorvos szerint a kiskönyv kell... Párom is el kéreckedett a munkahelyről direkt hogy el visz és nem szeretnék potyára menni...
2021. jún. 4. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha vérvételt is akarsz, akkor a laborba is kérj arra a napra időpontot.
2021. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!