Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nst magas szívfrekvencia....

Nst magas szívfrekvencia. Lehet, hogy baj van?

Figyelt kérdés

Olyan panaszom lenne, hogy nem bizok az orvosomba. A helyzet a következő lenne: 36. hetes Nst (ez volt az első) a babám szívritmusa 150-170 között mozgott, erre az orvosom azt mondta rendben is van. A második Nst (37. hét) már a kórházba végezték el múlthét kedden, hogy bent legyek a rendszerbe, ott sajnos a babám szívhangja 170-200 között mozgott, ezért pénteken egy másik Nst is csináltak újra az orvosomnál ő viszont aznap nem volt temetés végett, ezért egy másik orvos vizsgált meg. Az Nst-n sajnos megint rossz lett az eredmény ezért tartós tahycardia végett elküldött a kórházba, ott pénteken és szombaton is csináltak Nst ahol 130-160 között mozgott, néha 160 felett volt. A mai napon sajnos újra rossz eredménye lett a kisbabámnak 180-200 között mozgott a szívhangja, néha 204-208 is volt. Nagyon megijedtem. Ma újra az orvosomhoz mentem, aki annyit mondott, hogy ez egy pillanatnyi állapot, plusz igen meleg is van ez is kihathat a babámra. Jövőhét keddre kaptam időpontot. Nagyon félek, hogy nincs e valami baja a kisbabámnak és, hogy az orvosomnak hihetek e.


Szerintetek hagyam a dolgot annyiba, vagy menjek el egy másik doktorhoz is? Nem akarok port kavarni és feszkót az orvosom és köztem, de nagyon félek. Kérlek segítsetek :(



2021. jún. 22. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj másik orvoshoz, ha a meglévőben nem hiszel.


Nekem múlt héten volt 70es és 240es pulzus is a babának, amugy 130 körül, ha mozgott, 160 körül, de betudtam annak hogy elmozdult az érzékelő, vagy a gép nem jól mért.

A doki később azt mondta, nagyon szép az nst-m. De ha hót ideg lennék, és nem bíznék a doktorban, tuti elmennék egyhez magánba.

2021. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem vagy nyugodt, nézesd meg mással.

Nekem mikor a fiammal voltam terhes, az nst-n 150 fölé nem ment.

Majd mikor magzatvíz szivargás gyanúval befektettek, aznap egész nap ctg-re kötöttek, ott felment 180-200ig. Este burkot is repesztettek, mert nagyon magas ez a pulzus a babának.

Kiirt elött 2 nappal.

2021. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem azonnal menj másik orvoshoz. Mikor várandós voltam az én babámnak is magas volt a pulzusa, otthoni ctg-t béreltem orvos javaslatára és minden nap figyelemmel követtük. Amikor magas volt hívott az orvos, hogy menjek be a szülészetre, ez nem játék.

Inkább feleslegesen többször, mint 1x ne adj Isten baj legyen!

Szoritok!

2021. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En mennek mashoz, nem hinnem, hogy a meleg az oka. Nekem 130 volt max 150 mindig, tokeletes, ezt hajtogatta allandoan doki. 200 nagyon sok mar
2021. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Minden rendben?
2021. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Holnap megyek magánba orvoshoz remélem ott alaposan meg fog vizsgálni és biztató híreket fogok kapni🙏🏼🙂
2021. jún. 23. 00:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2021. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!