Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST- volt valakinél magas...

NST- volt valakinél magas magzati szívfrekvencia? Leírnátok a tapasztalatokat, okokat?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok ma az NST-ét ismételni kellett mivel az első alkalommal a baba szívverése mozgás közben 180 felett volt,egyébként pedig 150-160 körül. Nagyon aktív volt azzal nem volt gond. A doki megismételtette a vizsgálatot azzal,hogy tachykard. Elmentem sétáltam egyet 1 óra múlva szépen beált olyan 140-150 körülire viszont alig mozgott,a séta valószínűleg "elaltatta". Próbálták ébresztgetni több-kevesebb sikerrel. A doki azt mondta szépen lecsillapodott, engem valahogy mégsem hagy nyugodni. Egy hete is sokat mozgott vizsgálat közben viszont akkor mozgás közben csak 160-170 lett a frekvencia. Bocsi,hogy hosszú lett.

#NST #tachykardia
2017. ápr. 3. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam ugyanez volt. Minden nst-n nagyon magas volt neki. Be is fektettek. Végül császárral született, de nem ez miatt.

Születés után derült ki, hogy fertőzést kapott méhen belül, ezért volt magas a szívhang. Ne ijedj meg, nem volt nagy baj. Annyi, hogy 1 hetet kellett bent maradjunk és antibiotikumot kapott. Most már 3 éves, okos, erős, egészséges nagyfiú.

Egy kedves ismerősöm babájának szintén magas volt, ő természetes úton szült és nem tudták miért volt magas, semmi baja nem volt a kisfiúnak. Már ő is 3 éves és makk egészséges.

Minden jót nektek!

2017. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is egy alkalommal magas volt az első terhességem alatt. 1 óra séta után újra csinálták, normális lett az érték. Kiírás előtti napon szültem természetes úton, nem is említették a magas frekvenciát szülés után sem. Egészséges kislányom született.
2017. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40+3 hetesen nstn szinten 180felett volt. Engem egyből befektettek, de szerencsére másnap magától beindultak a fájások es term. úton megszületett a kislányom. Nem volt semmi probléma, nem került említésre, miért lehetett magas.
2017. ápr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!