Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas magzati szívfrekvencia?

Magas magzati szívfrekvencia?

Figyelt kérdés
Ma voltam orvosnál. Míg vártunk a doktorra végig pörgött a baba. Szívhangot is hallgatott, 170-re felment neki. Vett tenyésztést is, méhszáj c 1000. Itthon én is megszámoltam a baba szívverését, 148 volt. Mitől lehetett ilyen magas az orvosnál? 37 hkm.
2014. szept. 16. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha mozog, akkor felmegy a szívfrekvenciájuk ez egészséges és normális dolog. Nyugalomban 120-160 között van, mozgásra +15-20.
2014. szept. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól írta az első válaszló:) Teljesen jó gyorsaságú a babád szíve, nincs miért aggódnod. Pont az a jó, ha mozgásra gyorsabban dobog, mert az azt jelenti, hogy jó a keringés...a méhlepény ellátja rendesen oxigénnel:)


Boldog babavárást és könnyű szülést.


39hkm

2014. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!