Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Volt olyan aki nem bírta...

Volt olyan aki nem bírta tartani a cukis diétát?

Figyelt kérdés

Én már kivagyok.

Nem bírom. Annyi ennek már valami finomakat.

Volt aki nem tartotta? Vagy neha bűnözőt? :(


2021. aug. 21. 15:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Miket eszel? Mert nagyon sok finom ételt lehet, ha tudod, mit csinálsz. Írd le miket szeretnél enni és ehhez képest miket eszel és segíthetünk receptekkel, ami belefér és hasonlít arra, amit szeretsz.
2021. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Bocs, de ha neked a "finom" egyenlö a cukorral, akkor igen nagy bajok vannak veled, emellett milyen példát fogsz adni a gyerekednek?????
2021. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Mindent el lehet készíteni úgy, hogy beleférjen a diétába. Ezer cukormentes recepteket tartalmazó oldal van.
2021. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Gondolj a babádra. Megéri zabálni? Tartsd a diétát, nem te vagy az egyetlen aki végigcsinálta. Nem olyan nehéz. Foglald le magad. Ha éhes vagy, de ettél, az csak az unalom miatt van.
2021. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

#2


Miért baj az, ha valaki az édesebb ízvilágot kedveli? Én is édesszájú vagyok, ami nem azt jelenti hogy éjjel nappal cukorral tömöm a pofámat.

Sőt, kapaszkodj meg, túlsúlyos sem vagyok. Mindemellett nehezen mondok le az édességről, és most figyelj, olyan szar példát lát a gyerekem, hogy neki 4 évesen a spenót a kedvenc étele (meglepő módon nem cukrozom).


Inkább veled vannak nagy bajok, aki automatikusan arra asszociál hogy aki szereti az édességeket, az más, nem cukros ételt meg sem tud enni.

2021. aug. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

Akkor most leírom a másik oldalt. Amikor szültem, volt bent egy baba akinek az anyja nem tartotta.


Csúnyán beszéltek vele a csecsemősök, és megérdemelte. Megszakadt a szívem a babáért.

Minden rajta csattant. Korábban is született, sürgősségi császárral ez miatt. Állandóan hordták el vércukrot nézni. Alig lehetett felkelteni, nem akart enni sem. Szoptatni nem is tudta, mert ahogy mellre tette, a gyerek már aludt is.

Már a kórházban tápszerezték a picit. Ingadozott a vércukra.


Ha ezt nem szeretnéd a babádnak, akkor kibírod a 9 hónapot. Biztos nehéz, de gondolj arra hogy nemsokára letelik.

2021. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Hat előző, nekem is terhességi cukrom volt, tartottam a diétát végig, nem hogy híztam...fogytam

A gyerek előbb született, harántfekvés miatt császárral, egy hétig ébreszthetetlen volt, nem szopott, tápszert kapott, szinte azon nőtt fel, kevés tejet tudtam fejni..Szóval nem ettől függ feltétlen. 2 kiloval hoztuk haza.

Amúgy 3 éves, 16 kg, makk egészséges azóta is, kedvenc ételei a zöldségek gyümölcsök , nem lett torzszülött akit sajnálni kell..

Amúgy pl nekem a dietetikus a Gullón kekszeket ajánlotta, egyél azt mértékkel.

2021. aug. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarlak elkeseríteni, de az anyaság ilyen. Millió dologról kell még lemondanod.
2021. aug. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj szenvedni, minden ételnek van egészséges alternatívája, amit ilyen diéta esetében is lehet enni. Kérd ki a dietetikus segítségét, ő fog tudni ajánlani a kedvenc ételeid helyett egészségeseket.

Amúgy Gullón keksz tényleg nagyon jó :)

2021. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
nem, nem bűnöztem, pedig 2 terhességet csináltam végig, a másodiknál 8 hónap diétával. Más képes a cigit piát letenni a terhes lesz, talán a nasi is menni fog.
2021. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!