Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha csak 10 hetesen tudok...

Ha csak 10 hetesen tudok elmenni az első ultrahangos vizsgálatra, az nem fog gondot okozni? Nem kellene hamarabb?

Figyelt kérdés

2021. aug. 28. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

17 hetes vagyok de csak jövő héten fogják megnézni az első vérvétel eredményét, mert elkeveredett a rendszerben és nekem kellett letölteni, kinyomtatni.

Szóval szerintem te is időben vagy még 😎

2021. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11: nekem is elkeverték, az orvosom lekérte ugyan a kórházi rendszerből ezért az eredményét már ismerjük, de csak kb a 15. héten láttuk, viszont a Hepatitisz része még mindig nincsen meg és EESZT-be sem került fel a mai napig. Mindezt úgy, hogy 10 hetes voltam amikor levették a vért…
2021. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lassan már a 24. heti laborra + terhelésre megyek, és az elsőnek még mindig nincs meg minden eredménye, de senki nem csinál ebből problémát, úgyhogy tényleg időben vagy kérdező, 12 voltam.
2021. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!