Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » NST vizsgálat helyszíne?

NST vizsgálat helyszíne?

Figyelt kérdés
Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy én ultrahang vizsgálatokra egy másik város kórháza járok, mert ott rendel a magánorvosom. Terhesgondozóba viszont a lakcímemmel megegyező városba vagyok bejelentkezve. Lassan el kell kezdenem NST vizsgálatokra járni, amit úgy tudom a terhesgondozóban végeznek. Ebből kifolyólag szerintetek is a lakcímem szerinti város terhesgondozójába kellene bejelentkeznem NST vizsgálatra? Félek, hogy a vizsgálat eredményeimet, így nem fogadják el azon a helyen, ahol az ultrahangot végzik. Volt más is esetleg hasonló helyzetben? Telefonon sajnos nem kaptam biztos választ a terhesgondozóból..

2021. okt. 19. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos hogy elfogadják. Én 3 helyen is voltam NST-n (nem tudták eldönteni, hova tartozom XD), senkit nem érdekelt, hogy hol csináltattam... A terhesgondozóba menj.
2021. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem fogják elfogadni? És akkor mi lesz, bent marad a baba? Az nst nem kötelező vizsgálat. Én például magánban csináltattam, a kutyát nem érdekelte.
2021. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!