Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az újpesti késelésnél a...

Az újpesti késelésnél a támadó holtteste a teljes több órás helyszínelés alatt ott volt. Mit csináltak vele? Vizsgálat stb?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen akármilyen egyértelmű, meg kellett állapítani a halál okát, a halál beáltának idejét, idegenkezüség vagy öngyilkosság. Ezek maguktól jöttek abban az esetben viszont annyira bevett szokás, hogy ezt minden holttestnél muszáj megállapítani. Hogy utána mi a f*szért nem viszik el onnan az relytéj számomra.
2021. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok. Köszi. Csak azért kérdezem mert egy ismerősömnél voltam a 7. emeleten. És miután ezeket megállapították, meg lefényképezgették, dokumentálgatták, meg az iü orvosszakértő elvégezte a halott vizsgálatot és kiállított minden szükséges okmányt, utána letakarták zsákkal a testet, és amíg a kést meg a vért meg a golyókat fotózták utána végig ott feküdt letakarva. Csak miután a Rendőrség feloldotta a ház körüli lezárt területet, és a nyomozók elmentek, egy járőr ott maradt és ő hívta ki a halottszállítókat. Ezért nem értem.
2021. márc. 23. 18:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg, mert a lépcső legelején is le volt zárva, nem tudtam odamenni, sztem az is épp 3lég volt nekik, hogy néztem. (Még sose láttam ilyen közelről helyszínelést
2021. márc. 23. 19:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És te hogy láthattad, ha a 7-en voltál, az eset a 6-on történt, és csak lifttel mehettél le, mert a lépcsőkre nem engedtek a rendőrök?
2021. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A legalsó lépcsőnél volt a szalag, odáig le tudtam menni. Onnan pedig már láttam
2021. márc. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!