Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Femimed klinikáról vélemények?

Femimed klinikáról vélemények?

Figyelt kérdés

Károly körúton.

A magán orvosom küldött oda a 12. heti uh-ra + vérvételre.

Amikor telefonáltam időpontért, a telefon túloldalán lévő hölgy nem igazán volt a helyzet magaslatán, pont arra be tudott írni amit első körben kértem, de minden másra csak az volt a reakciója, hogy ő nem tudja mikor kell, nem tudja hogy kell, azt se tudja mi mennyibe kerül (pl. prena+első trimeszteri kötelező vizsgálatokat egy körben letudni ha már ott vagyok, prenára annyit mondott, hogy drága) úgyhogy kicsit elbizonytalanodtam. Azóta nézegettem a honlapjukat, de nem rendelkeznek árlistával.

Valakinek személyes tapasztalat?

Homlokegyenest irány másfelé, vagy ne bizonytalanítson el egy telefonos asszisztens?


2021. nov. 15. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Czeizel intezet. Profik és mindent tudnak, nekem, is, egysmas utan volt genetikai uh, genetikai, tanácsadás és prena, van arlistajuk is, idore, pontosan kiszamoljak mikor kell menni, keresnek, ha valami valtozik, november 29is oda megyek 2.genetikai uh és egyből utána szív uh. Ráadásul nekem a multkor a 35000 ft genetikai tanacsadas valamiért ingyen volt😂
2021. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
(prena amúgy alap 75000, optimum 150, extra vagy mi 200 azt hiszem, nekem az optimum, volt, kedden levettek, pénteken délelőtt már hívtak is az eredmennyel és délután le is tudtam tölteni már a leletet a, kapott kóddal)
2021. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!